Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám ezt megoldani/be...

RandomgirlLOL kérdése:

Hogyan tudnám ezt megoldani/beszerezni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
EBay-en próbáltam keresni Avril Lavigne-es kartonbábut, de nincs. Máshol találtam, de csak ilyen van: [link] Másmilyenre gondoltam, mert így sajna nem megy a szobámhoz, de persze elfogadnám. Viszont nem lehetne megoldani valahogy egy ilyen bábu készítését? Jobban mondva lehet valahogy extra nagy méretben és jó minőségben kinyomtatni képet, majd azt kartonra fölragasztani?
2013. júl. 5. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
(Még annyit, hogyha nem is kedvelitek őt, kérlek ne szidjátok, hogy "Mennyire gáz", meg hogy béna az ízlésem... Ez persze nem mindenkinek szól, de már láttam, hogy itt gyakorin szívesen kimondják, ha egy hírességet nem kedvelnek... Még ha nem is ez a lényeg. Köszönöm.)
2013. júl. 5. 17:08
 2/3 anonim ***** válasza:

A ragasztós ötletet simán lehet kivitelezni. Egy jobb boltban, ahol komolyabb eszközök rendelkezésre állnak nyomtatáshoz (plotter), ott simán nyomtatnak neked embermagasságút. A szélessége korlátozott, mivel tekercsben van a papír, a magassága nem. Én kisvárosban élek, nálunk tudom hol van ilyen bolt. Kérdezz körbe nálatok hol van.

A kartont beszerezni nagyobb feladat szerintem. Esetleg bútor boltban próbálkoznék, hátha van olyan ágy vagy szekrény dobozuk, ami elég nagy ehhez.


Kérdezősködj, hogy van e ilyen nyomtatós nálatok, aztán menj be és beszéljétek meg a részleteket. Akik plakátok nyomtatásával is foglalkoznak, azoknak menni fog jó minőségben ez is, bár lehet olcsóbb megvenni, mint csináltatni.

2013. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ! Most eszembe is jutott egy bolt nem messze innen, ott lehet, hogy meg tudják ezt csinálni. :)
2013. júl. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!