Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Használsz Te bidét? Mennyire...

Használsz Te bidét? Mennyire praktikus kiegészítője egy fürdőszobának?

Figyelt kérdés
Jó pár évet megéltem,de még nem volt alkalmam használni.Most olvastam róla egy cikket,és kiváncsi vagyok azok véleményére akik használnak ilyent,hogy érdemes-e beszereltetni a fürdőszobába.Kellemes a használata? Ti minden nagydolog után ráültök?stb.....
2009. okt. 16. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, én használom. Igen, minden nagydolog után, de különösen akkor hasznos , legalábbis nekem, mikor megvan. Mikor vendégek vannak nálunk sokan elég furának találják, pedig hidd el, ez csak Mo-n vagy inkább csak kelet európában újsondág. Az, meg hogy nagydolog után megmosakszol, az már az ókori civilizált népeknél is szokás volt.
2009. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony ez nagyon jó dolog.


Ma már itthon is lehet kapni olyan fajanszot amibe be van integrálva ez a funkció is.


Sőt van ülőke is ilyen kiegészítővel...

2009. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon praktikus, higiénikus dolog. Nálam nincsen, de ismerősöméknél van. Én is kipróbáltam. Ők is nagyon dicsérik.
2009. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!