Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 2 személyes sima ágy a jobb,...

2 személyes sima ágy a jobb, vagy a sarokűlő amit kilehet huzni 2 személyre?

Figyelt kérdés

tudom hogy szebb a sarokülö, mert összecsukod, és szép,csak az nem tetszik hogy arra ráülnek a vendégek pont oda ahová a fejrész van alvásnál fúj.


a másik meg melyik a kényelmesebb?sima ágyat vennék olyan mint a francia ágy csak nincs neki ágyneműtartója, de gardrobom van szóval nemlenne gond. viszont ikeában vennék.


a másik hogyha sarokülöt veszek nemtudom mennyire kényelmesek az ujak én 10 éve vetem egyet hát mostanra fáj a fenekemnél alvásközben mert egyik oldala lentebb van másik fentebb.


2009. okt. 5. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy sima ágy, jó minőségű (drága) matraccal a legegészségesebb.. nem lesz olyan bajod, h behorpad, stb..
2009. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sima ágy jobb, pont azért,amit az előttem válaszoló már leírt.
2009. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van szétnyitható kanapé is,aminek a háttámláját le lehet dönteni! Az is szuper :) IKEAban is van!

Attól függ,h hova szeretnéd :) Helytakarékosságból én ilyet választanék!

2009. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Sima ágy!

A kihúzható ülőgarnitúra tönkreteszi a derekad, a padlót (állandó húzkodástól sok karc) és alacsonyabb kihúzva. mint egy sima ágy.

2009. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még egy szavazat a sima ágyra! a mi kihúzható sarokkanapénknak az egyik fele alacsonyabb kihúzva, és keményebb is, mint az ülőrész. szóval alvásra nem jó - főleg rendszeresen, az más mintha vendégek 1-1 éjszakát alszanak rajta.
2009. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima ágy!

Indok: nekünk kihúzható sarok van és csak a bajok vannak vele.

2009. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nem volt egyértelmű a kérdésben, hogy van-e külön hálószoba, vagy egybe van a nappalival, de ha külön van, akkor mindenképpen franciaágyat, egy klassz (drága) keményebb matraccal, a hideghabos a legjobb szerintem. A sarokülő talán esztétikusabb, de hamar kikopik az alvófelület, illetve amit írtál te is, hogy mindenki azon ül, ezáltal állandóan poros, mindig porszívózni, tisztítani kell. Úgyhogy ha teheted, akkor inkább ágyat.

Remélem, segítettem!

2009. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utólsó!


nekem is ez a véleményem, külön van a hlószoba, és ilyen hideghabosat vettünk.

2009. okt. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!