Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik bútor a szebb?

Melyik bútor a szebb?

Figyelt kérdés

első!



[link]



[link]



második

[link]


2009. okt. 4. 22:07
 1/5 anonim válasza:

Az első konyhabútor modernabb, a második hagyományossabb stílusú.

Nekem a második jobban tetszik csak a környezete fertelmes.

Oda kell figyelni h a bútorhoz a környezete is psszoljon és ízléses legyen kár h ott nem törödtek ezzel de a bútor nagyon szép.

2009. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a koromból eredően is, de imádom a kicsit sötétebb árnyalatokat, de mindenek előtt a fát.

Az első változat fiatalos, lendületes, nagyon világos, napos jelleget ad a konyhának, (a fehérebb kivitel nem tetszik), A második, a sötétebb viszont egy komoly szinte klasszikus konyha, azt hiszem én a sötétebbet választanám a saját konyhámba, de nekem két nagy ablakom van a konyhán, meg egy nagy virágsarkom, és sok napsárga kiegészitövel fantasztikus lenne.

Te viszont fiatal vagy (gondolom), úgy hiszem, hogy az első változat jobban illene a fiatalságodhoz, hiszen tele van lendülettel, fénnyel.

Remélem segitettem.

2009. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!2. igen fiatal vagyok, 20 éves, férjem is fiatal ő 23. éves. Hát attól tartok ha elsőt vesszük meg akkor nagyon egyhangú lessz akonyha, ugyan is nekünk konyha nappali egyben van, barackos narancssárga lessz a falszine, és oszlopokon stukkó lessz, igy az ülögarnitúra vajszin lessz, viszont ha ezis van lenne a konyha akkor nemlenne e túl egyhangú?
2009. okt. 4. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább a 3. bár más asztallal... am az ikeában a bordó (nem a piros) nagyon jól néz ki pedig eddig a cseresznye színű tetszett
2009. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az első tényleg modernebb, de nekem nem tetszik. Én abszolút fa párti vagyok, és a mienk is világos bükk színű, illetve az étkező pedig diófa dekor, ez a kedvencem. Mi is fiatal pár vagyunk, és ezért inkább a 2. képen lévő konyhabútort ajánlanám.

Remélem, segítettem!

2009. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!