Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet ilyet kapni Budapest...

Hol lehet ilyet kapni Budapesten? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Olyan ruhás szekrényt szeretnék, ami két részre lenne osztva. A szekrény alsó és felső részébe is lehetne ruhákat akasztani. Viszont nem találok olyan akasztót, amit a felső részbe tehetnénk és egy karral le lehetne húzni. Egy barátnőmnél láttam ilyet az albiba, aki nem tudta megmondani hol vették ezt a csoda akasztót.
2009. szept. 25. 11:56
 1/5 anonim válasza:

A fogas: [link]


Ami a szekrényt illeti, elég ha egy megfelelően magas gardróbszekrényt veszel (legalább 2m) pl az IKEA-ban, aztán teszel bele félmagasságban egy akasztót.

2009. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem látom azt az akasztót, amit keresek. Melyikre gondoltál?
2009. szept. 26. 16:32
 3/5 anonim válasza:
Bocs, félreértettem a kérdést, azt hittem lehajthatós helytakarékos dolgot keresel. (7. Helytakarékos ruhavállfa a web-oldalon)
2009. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amire gondolsz, az a ruhalift. Bármelyik beépített szekrény készítő csinál ilyet. Viszont ha te szeretnél otthon barkácsolni, akkor már nehezebb beszerezni. Mi végül Taksonyban kaptunk elfogadható áron, már ugyan nem találom a honlapjukon, de hátha csak én vagyok vakegér:

[link]

2009. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt kerestem. Köszi
2009. szept. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!