Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék Bp-en falvédőt venni?

Hol tudnék Bp-en falvédőt venni?

Figyelt kérdés
Nem ilyen régises, szőttesre gondoltam,hanem vannak ilyen steppelt, füllel ellátott tök jók,újságokban láttam ilyeneket, de venni hol lehet?
2009. szept. 25. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem régi szőttesre gondolsz, vagy igazi faliszőnyegre, akkor inkább pacsvörk irányába gondolkodj, kézműves kiállitásokon- vásárokon láttam nagyon szépeket, de láttam fali selyem képeket és hasonlókat is, amivel gyönyörűen lehet dekorálni. Nem tudom, hogy a közeledben létezik-e ilyesmi, de nálunk van egy üzlet, ahol kimondottan háziipari termékeket árulnak, mint pl. kisebb faragott bútor, kosárfonással készitett akármik, szőttesek, himzések, szalmaképek, és hasonló. Ilyen helyeken próbálkozz.
2009. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez engem is érdekelne. budapesti vagyok és még sehol sem találtam. nekem elég lenne valami sima színes vastag textil, minták nélkül, vagy esetleg valami pofás mintával, négyzetrácsokkal, vagy akármi, de semmiképp nem régies, vagy ilyesmi. az ágyam mellé kellene, mert folyton leverem a festéket valamivel.
2009. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami ilyen pacsvörk-ös jó lenne, de Bp-en hol tudnék ilyet (nem interneten!!!!) venni???
2009. szept. 30. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
b*zdmeg mi az h pacsvörk, ennyire nem lehettek parasztok bsszátok meg
2011. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D pacsi
2011. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!