Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába és előszobába ugye...

Konyhába és előszobába ugye nem gáz a csempe a padlóra?

Figyelt kérdés
Ma mondtam egy ismerősömnek, hogy most készülök csempéát venni és hüledezve nézett...
2009. szept. 24. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gáz, mi is fontolgattuk... :-) Végül mégse lesz egyforma, a bútorok miatt.
2009. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De, a csempe az gáz. Metlakit (padlólap, padlóburkoló stb) kell a padlóra rakni, a csempe a falra való. (Engem is hüledezve néztek, mert én is csempének hívtam :-S ) Amúgy szerintem -ha egyre gondolunk- nem gáz, sőt! Mi mást tennél oda? Linóleumot, padlószőnyeget :-S ?
2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő a falicsempét értette és nem a járólapot.

Egyáltalán nem gáz, minden modern lakás, épület már ezzel van burkolva. Esztétikus, könnyen és gyorsan takarítható.

Szóval, menj és vedd meg ami tetszik. :)

2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy falicsempét tennél a padlóra? Bocs, elsőre nem értettem. (Első vagyok.)


Nem gáz, de nem fog bejönni. A padlólap teljesen más hatásoknak van kitéve, mint a fapicsempe. Amíg falicsempe elsősorban dekoratív, addig a padlólapnak erősnek és nagy kopásállóságúnak kell lennie. Ha falicsempével burkolod a padlót, ne csodálkozz, ha hamar fénytelen lesz, lepattogzik a felszíne, ha ráejtesz valamit, ettől folyamatosan koszosnak tűnik majd. Akár meg is repedhet a használattól, letörhet a sarka, miközben bele van ágyazva a padlóba. Ráadásul csúszik is. Nem javaslom. Ne ezen spórolj.


Mi most költöztünk olyan lakásba, ahol a padló pocék minőségű csempével van burkolva. Szóval a szemem előtt van a végeredmény...

2009. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs az értetlenségért, de padlólapra gondoltam:) Csak olyan mint a csempe kinézetre és ezt szoktam meg:D

A konyhában a falon csempe van, a földön padlólap lenne, az előszobában pedig tapéta van és ugyanolyan padlólap lenne ott is, mint a konyhában. A kopásállósága 4-es.

2009. szept. 25. 08:08
 6/7 anonim válasza:
Én most kicsit összezavarodtam, mert itt kutyultátok a dolgokat(vagy csak én vagyok hülyeXD) Nálunk az előszobába is és a konyhába is csempe van parketta helyett, könyebb tisztítani. De ha úgy érted, h. parketta (v. hasonló) van a padlón, a falon meg csempe lerakás....hátt....elég érdekesen nézne ki...de ott már függ a csempe és a parketta kinézetétől is..
2009. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Nálunk mindkét lakásban az van már 25 éve.
2010. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!