Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit feldobni a házat egyszerűen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom elutazott két napra.Mire hazaér szeretném kicsit átvarázsolni a házat.Nem nagy dolgokra gondolok,csak a hangulatát szeretném megváltoztatni.Egyszerű praktikákat várok!Előre is köszi a segítséget.


2009. szept. 24. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni (pl.Ikea) falra ragasztható különböző matricákat-a franciaágy,kanapé mögé/fölé,üres falfelületre egész mutatós!

Fürdőszobai tükörre/hűtőre üvegmatricázz!

Virág kaspó díszítés,ha szereted a szép,szatén/szalag masnikat->kötess a virágossal a számodra megfelelő színekben és rakd a függönyre,étkezőszékre!

Ha esetleg este érkezne haza a lépcső sarkaira tégy 1-1 kis mécsest-a siker garantált!

2009. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

off :

hüttőre lehet üvegmatricázni?? Nem is tudtam de jóó ötlet.


milyen matricára gonddolsz az ikeaból, honlapon megtalálni?


Én szoktam kiszáritani rózsaszirmot vagy bármilyen szirmot, kávéscsészealj közepére teszek mécsest és köré teszem ezeket a szirmokat. Ez olyan romantikus. Ebből csinálok 2-3-at, de most nekem is ki kell találni valami jó dekort.

2009. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig bejön a növény-díszítés, néhány szép elő cserepes növény nagyon otthonos hangulatot varázsol(persze nem tudom mennyi növényed van). ikeában lehet kapni pofás díszpárna huzatokat, azok is remekül feldobják a nappalit. anyagi kerettől függően új függöny esetleg, sok helyen lehet kapni készen és nagyon hangulatosak. de néha apró dolgok átrendezése is óriási változást hoz. vehetsz szép dobozokat az ikeában, nem drágák, abba rendszerezhetsz dolgokat, díszei a lakásnak és az kicsi dolgokat is elteheted szem elől.
2009. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én feketére festettem a fűtötesteket, nagyon jó lett. Persze nem erre gondoltál. :) Anyám például úgy festi a falakat, hogy az alapfestés után virágmintákat fest a falakra. Nem a hagyományos fehérrel dolgozik, inkább piros és okkersárga dominál.
2009. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Segítségül néhány link :)

IKEA dekorációs matricák:

[link]

[link]

[link]


A hűtőre az üvegmatricát a szokott módon elkészítettem,majd száradás után ráragasztottam,pl. tehénkét :)

2009. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Már neki is láttam a munkának:-D A gyertyás ötlet nagyon tetszik.A nappalinkból a galériára csigalépcső vezet fel azt is kirakom velük,meg a hálóba vezető lépcsőket is.Nagyon klassz lesz:-DKöszi mindenkinek!!!
2009. szept. 24. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is köszi:)

Második voltam!

2009. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!