Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Diegoban szépen megvarrják a...

Diegoban szépen megvarrják a függönyöket? Vagy csak összecsapják és inkább vigyem máshova?

Figyelt kérdés
Szóval most van a Diegoban olyan akció hogy ha náluk veszek függönyt akkor ingyen megvarrják de kérdés hogy visszahajtják és úgy szegik be vagy csak épphogy annyira hogy ne jöjjön szét az oldala?
2013. ápr. 15. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hiába állítom hogy X helyen kiválóan dolgoznak,ha Y

helyen 300 km re arébb már nem az a dolgozó varrja a függönyöket . Ilyen kérdést feltenni ...elgondolkodtató

2013. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha gondod van a kérdéssel akkor nem kell válaszolni. Egyébként meg gondolom van egy fajta módszer amivel varrják és nem hinném hogy minden egyes üzletükben másképp csinálják, csak nem tudom hogy milyen módszerrel.
2013. ápr. 15. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már varrattam náluk és rendes munkát csináltak ! A lényeg hogy pontos méretet adjál meg!
2013. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor ott varratom meg.
2013. ápr. 16. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Na milyen lett a függöny?

Most én is ott varratok, hát azért a pénzért elvárom hogy szép legyen...jövőhéten lesz kész...

2013. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs hogy késve írok. Szép lett a függöny, egy kocka mintásat vettem és 2 darabba varrták meg de úgy hogy a kockák illeszkedjenek ha felrakom a függönyöket, szóval igényesen lett megcsinálva pedig ingyen volt és a függöny se volt drága.
2013. júl. 31. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!