Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » MIt csináljak az "omlásokkal"...

MIt csináljak az "omlásokkal" a falon?

Figyelt kérdés
Már nagyon régi a fal a szobámba, és néhány helyen kisebb-nagyobb foltokban le van jőve a vakolat. Ezeket mivel tudnám eltakarni? Képekkel és poszterekkel már próbálkoztam.Arra nincsen esély hogy újrafessük.Nincs több ötletem hogy mivel takarjam el az ilyen "omlásokat":
2013. márc. 24. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fényképet!
2013. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha téglafal, tegyél próbát, hogy vannak-e stabil részei is a vakolatnak! Ha van rá esély, hogy nem akar az egész ledőlni, akkor én megpróbálnám valamennyire szabályos(négyzet, téglalap stb) formára kipucolni az éppen lepotyogni készülő részeket, ha lehet, akkor akár a tégláig! Még mindig jobban néz ki a tiszta tégla, mint a foltos vakolat! Bár ez a hőszigetelést nem javítja, de a jelenlegi helyzeten talán kinézetre jobb! Az így felszabaduló részekbe már tehetsz képeket, vagy amit találsz díszítésre való tárgyakat. Mindenesetre azért nem ártana kideríteni, hogy nem vizesedik-e az a fal, mert akkor ez egy megállíthatatlan folyamat és mindenképp annyira romolhat a helyzet, hogy ki kell javítani!
2013. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fényképet sajnos nem tudok küldeni mert éppen meghalt a fényképezőgépem a telefonhoz meg nincs USB-m.De köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!