Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A KIKA-ban kapható lávalámpába...

A KIKA-ban kapható lávalámpába milyen égő való? Ezt meg tudná nekem mondani valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos elromlott, telefonon elérni őket kb. lehetetlen, szóval hozzátok fordulok. Ugye elméletileg nem elég csak a foglalat, hogy stimmeljen, a megfelelő W érték is fontos.
2009. szept. 17. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 25ös vagy 30as van benne, (mondjuk nekem nem a KIKAból van de gondolom egykutya) fene tudja, nekem még a télen égett ki, de a lényeg, olyat nem lehet kapni, van 20as vagy 40es olyan kicsiben. Én inkább a 20asat választottam, nehogy a 40es sok legyen és teljesen jó.

Egyébként világítás techinkai vagy milyen üzletben vettem, Csepelen a víztoronynál, marha jó fej az eladó, mondtam neki, hogy mit kérek, ő mondta, hogy ez van, bár szerinte a húszassal nem bugyborog annyira, de szerintem ugyanolyan jó, mint az eredetivel.

2009. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Időközben én is találtam megoldást... egy Tungsram üzletben az eladó 25W-os hűtőgép-izzót mondott nekem, amivel bár működik, de borzalmasan-nagyon lassan melegszik fel a "láva", majdnem kell várni másfél órákat bekapcsolás után. Lehet, hogy erősebb után kellene nézne...
2009. okt. 5. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én már rég használtam, még fűtésszezon volt. Meg már most is fűtünk, a mi lávalámpánk meg az éjjeliszekrényen van, a radiátor mellett. Szóval egész jó. :)
2009. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből van 25ös is, miénk is ilyen, szerintem érdemes lenne kipróbálnod, azért nem hiszem, hogy csak a radiátor dobott rajta akkorát. ;)

2009. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!