Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó festőt ismertek Budapesten?

Olcsó festőt ismertek Budapesten?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olcsó festő a földön nincs,nem hogy Budapesten lenne .
2013. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Mi számít olcsónak?

Aki fél áron dolgozik? Ott valamin spórolni fog és az a minőség lehet csak.Kösz nem kérek belőle, egyszer már volt dolgom ilyennel, azt is letagadta, hogy nálam járt mikor feljött a tapéta.

Szerencsére a sógorom szerzett tavaly egy olyan festőt, aki nagyon precízen dolgozik, nekem mindent lefóliázott úgy, hogy egy csepp festék nem volt sehol sem, pontos volt minden reggel és nagyon szép munkát végzett.

Normális áron dolgozott szerintem, mert utánanéztem máshol is, sőt elvitt a boltba is ahol ő fejre olcsóbban vásárolja a festékeket és így spórolt nekem egy csomó lóvét.

Nekem három szobás lakásom van a 13.kerületben, 147.000 ft-ért csinálta meg anyagokkal együtt, a festékek, meg glettek, meg fóliák,stb. kb 80.000 volt. Nem vágott át, tudom mert ott voltam.

Le volt omolva több helyen a vakolat, azt is megcsinálta úgy, hogy valamilyen hálót rakott bele nem is látszik hol volt javítva, és mikor elment vissza is pakolta a bútorokat.

Minden szoba más színű, tehát nem csak egyszerű pár napos tisztasági festés volt.

Én meg voltam elégedve vele.

5-6 évig biztos nem tervezek felújítást, tehát addig is nem mindegy mit nézek naponta, miben élek.

Elsőre is szimpi volt az ürge, nem is idegeskedtem mint a másiknál.

Csak ajánlani tudom.

Ha érdekel akkor odaadom az elérhetőségét.

Üdv: Zsuzsanna

2013. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!