Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezt a gardróbot mennyiből...

Ezt a gardróbot mennyiből lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Mindent én csinálnék, tehát csak a bútorlap ár, meg a tartozékok érdekelnének. Előre is köszi.


2013. márc. 5. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez így kevés. Bár ha a bútorlapokat számoljuk akkor egy 100 ezer biztos lesz, csak a bútorlapok, élfóliával együtt.

Akkor ugye amit még akarsz rátenni pluszba, csavarok, zsanérok fogantyúk, fogasok azokra is simán áldozhatnál olyan 7 ezret. Persze ez sok mindentől függ, függ az adott bútorlap minőségéről, milyen fából van stb.... Ha az alatta lévő padlózatot is meg akarod csinálni akkor arra is figyelni kell, plusz ha valami világítást is szeretnél oda, hát azt is számításba kell venni.é

2013. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha úgy érzed össze tudnád szerelni, a tervezésben tudok segíteni! Nézz be ide: [link]
2013. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a két választ. Nem tudom, nem vagyok egy barkácsmester, de nem tűnik túl nehéznek :D .
2013. márc. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!