Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szolnokon hol kapok olcsón...

Feederimmortal kérdése:

Szolnokon hol kapok olcsón összecsukható kempingszéket?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 11:54
 1/9 anonim válasza:
Praktikerben régebben volt 799ft-ért.
2013. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyenre gondolsz,de szerintem 3 lábúra,nekem viszont lábúra volna szükségem


ilyenre: [link]

2013. márc. 5. 18:17
 3/9 A kérdező kommentje:
4* lábúra gondolok,olyanra volna szükségem!De azért köszi az infót.
2013. márc. 5. 18:19
 4/9 anonim válasza:
jaaa neeem ott csak a sima 3 lábú volt, de ilyeneket általában horgászboltokban árulnak!!
2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de a horgászboltosok ezt szépen kihasználják,mert rásimítanak,vasalnak,varnak valami kis címkét egy horgász márkáról és máris 2-3x drágábban tudják adni :)
2013. márc. 6. 18:51
 6/9 anonim válasza:

Látom, a kérdező igen-igen ostoba és kevéske keresekedelmi ismerettel és rálátással rendelkezik.

De hát ilyennek is kell lennie...


Hátha segít: a zöldségesnél ne keresd!

2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a nagy segítséget,utolsó kommentáló.

Az intelligencia szépen megmutatkozott nálad.

2013. márc. 20. 21:33
 8/9 anonim válasza:
tegnap 13:24-es mekkora p.öcs vagy
2013. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Aki hülyeségeket ír, miért lepődik meg, ha hasonló szintű választ kap?!

Akárki akármit mond, a kérdező horgászboltos dumája igencsak nagyfokú hozzá nem értésre vall.

Illetve primitív észjárásra.


Attól, hogy valakinek nincs a jobb minőségűre pénze, nem feltétlen az általa vélt inkorrekt piaci magatartással kellene takarózni... Nem kell megvenni és kész.


De ha úgy jobb érzéssel tölti el, hogy másra mutogat, nekem mindegy... Sok ilyen van.


Egyébként az Auchan vagy a Tesco szezonális akcióit érdemes figyelni. Kb 1800 forint/db.

Meg kell venni 6-8 darabot. Azzal elvan az ember egy szezon erejéig. Egy darab úgy 2 hétig is eltart, ha 50 kilónál nehezebb személy nem használja.


Arra azért még kíváncsi lennék, hogy melyik gyártók címkéjére gondolt a kérdező?

2013. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!