Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakás festéssel kapcsolatban...

Lakás festéssel kapcsolatban tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk milyen színűre fessük a lakás helységeit. Vannak színek amik tetszenek de félünk, hogy mi van ha az egész szoba lefestése után kiderül hogy mégsem tetszik.(minta papíron jól néz ki de nem biztos hogy a szoba falain is tetszeni fog).Esetleg tudtok- e olyan helyet a interneten ahol ki tudnánk próbálni.(passzolnak- e a színek meg ilyesmi)A praktiker oldalán találtam egy ilyen programot, de hiába töltök le hozzá mindent egyszerűen nem indul el. Esetleg tudtok máshol ilyet?Vagy valami hasonlót?

Segítséget előre is köszönöm.


2009. szept. 9. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A dulux oldalán kell lenni ilyen szobafestő programnak.
2009. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem még ha le is töltesz ilyen programot, az se tökéletes megoldás. Mert ugye más látni a szobádat a képernyőn, mint a valóságban, amikor körbevesznek a színek. Én azt javaslom (hogy ha nem ti magatok csináljátok), hogy olyan szobafestőt válasszatok aki tényleg megbízható és ne a legolcsóbbat. Neki már van tapasztalata és ha elmondjátok az alap elképzeléseteket, a színárnyalatot meg rábízzátok biztos szép lesz. Apukám szobafestő és mindig ad tanácsot, eddig még nem volt panasz (kivéve ha nem fogadták meg :)
2009. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!