Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenek a Gerda típusú...

Milyenek a Gerda típusú biztonsági ajtók? Tapasztalat? Az is kínai? Minőség, garancia?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nem ismerem ezt a típust, de megmondom őszintén, hogy nekünk voltak gondjaink a bejárati ajtóval. Egy szakember azt mondta, h ne vegyünk biztonsági bejárati ajtót 120.000 ft alatt, mert azokban a vaslat nem valami jó. Hát, mi vettünk 150.000 ft-ért, és kb hónapokig szórakoztunk vele mi is, meg már többször hívtunk hozzáértőt, h be tudjuk állítani, mert állandóan akadt az ajtó.


Végül egy nagyon kedves ismerős, aki szintén a szakmában dolgozik azt mondta, hogy az ilyen ajtók között nincs sok különbség. Ha jól beállítja neked vki, akkor kb ugyan annyira sz@r a drágább, mint az olcsóbb. :)


Én nem értek hozzá, ezeket csak én tapasztaltam és hallottam.

2013. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!