Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen memória habos matracot...

Milyen memória habos matracot javasoltok? 4 matrac közül nem tudunk választani.

Figyelt kérdés

Ezek lennének azok,ha valakinek van személyes tapasztalata kérem írjon.

1. Jysk GOLD F30 WellPur [link]

2. Dr.Memory Thermofix 4 [link]

3. Best Dream Memory Bamboo [link]

4. Best Dream Memory Duett [link]



2013. febr. 10. 11:28
 1/5 dosaa válasza:

Egyiket sem :)

Nehogy úgy járj, mint mi amikor bementünk a boltban és mások által ajánlott matracot gyorsan megvettük (ami nem is kemény, hanem félkemény volt) aztán másnap reggel hátfájással ébredtünk....

Keress olyan matracos boltot, ahol

- az eladó olyat akar neked eladni, ami neked tényleg jó

- van lehetőség kipróbálásra! Igen, van olyan bolt, ahol a kiállított matracot hétvégére haza lehet vinni és ha nem jó visszaadják a pénzed.


És ha megvan a kiválasztott matrac mindenképp interneten rendeld meg és szállítasd ki, mert akkor van még 7 éjszakád eldönteni, hogy tényleg ez a matrac e a legjobb... :))


Nálunk a kemény matracra végül 4 cm memoriahab került és így már majdnem tökéletes. (memóriahabból min 4 cm kell szerintem )

2013. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem az első típusú van, rendkívül kényelmes! remélem hosszú távon nem fogom kiülni a memóriahabot mert az benne a lényeg. hozzáteszem gerincferdülésem van, azért vettem ilyet.
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mondjuk én nem ennyiért vettem, akciós volt. ennyit nem adnék érte
2013. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat a 3.Best Dream Memory Bamboo matracot megrendeltük,reméelm jó választás volt,majd ha megérkezik és használom beszámolok róla.
2013. febr. 23. 15:39
 5/5 Szerencse Szerencse válasza:

Tisztelettel !

Kb. 4 éve vettünk 2 db. memóriás csodamatracot. Feleségem 52 kg, én pedig 72 kg testtömeggel létezünk. A matracok kb. 2 év eltelte után érezhetően elkezdtek lágyulni. Minőségromlásuk mértéke Kb. fél éve lépte át a tűréshatárunkat, és vált egyértelművé. Mára már mint egy mosogatószivacs - a minőségük. Természetesen jeleztük. A kiküldött szakemberek /// első jelentkezésünk után kb. 35 nappal /// megállapították teljesen jogos a panaszunk. Melyet mi is megerősítünk az egyre erősödő derék és hátfájásainkkal. Van lehetőség cserére minimum 30 nap múlva. Addig reggelente másszunk négykézláb a fájdalomtól ! A szállító cég és a bolthálózat képviselője jó magyar szokás szerint egymáshoz küldözget bennőnket ! A jogos szakvéleményt tartalmazó jegyzőkönyvvel a kezünkben azonnali cserét ill. a teljes vételárat kérjük vissza. Természetesen mindenki egymásra mutogat. Mi pedig éjszakánként ágyban fekve szeretnénk aludni, mivel kifizettünk 100 000 ft-ot.

Végső konklúziónk . . . Bambó csodamatrac egy NAGY nulla !!!

SOHA többé nem óhajtunk ilyen terméket !!! Mindenkit lebeszélünk róla !!!! A feleségem 48, én pedig 60 éves vagyok. Van szexuális életünk, de már nem olyan dinamikus mint amikor 20 évesek voltunk. Általában ágyban, a matracokon fekve " csináljuk " Határozottan kijelentjük - a szakemberek is így látták a matracok szemrevételezése és szubjektív

próbák alapján , hogy RENDELTETÉS szerűen vannak használva !


Tehát Kikol és matracok SOHA többé !


/ úgy gondoljuk, hogy a fentieket biztosan NEM engedik nyilvánosan megjelenni /

2017. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!