Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Baj, ha a hálószobánkba az...

Baj, ha a hálószobánkba az ágyunk mögött lesz a tükör?

Figyelt kérdés
Egy szép nagy tükörről van szó! Úgy hallottam,hűtlenséget jelent!!! De ez hülyeség! És arról tudtok valamit,hogy nem jó,mert betegséget,halált jelképezi!? Ez igaz?
2009. aug. 28. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem zavarna, csak az értelmét nem látom. Ha mindig háttal fekszel úgyis neki az ágyon, akkor miért oda teszitek? Akkor már miért nem a plafonra? :)
2009. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed ezeket, akkor baj, mert a hittől akár be is következhetenek a dolgok, de ha biztosan nem hiszed el akkor nem baj!
2009. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se baj es legalabb latjatok magatokat szex kozben -mar ha ez nektek bejon. amugy annyiban nem ertem en sem a lenyeget h en a foldig ero haloszoba tukrot arra hasznalom h lassam hogy nezek ki tetotol talpig feloltozve, mert a kisebb tukrokon nem mindig lagtszik jol az osszhatas, lehet h benan all a nadrag, nem talal a cipo, stb. ha az agy mogott van a tukor, nem valoszinu h rendesen fogod latni magad benne ilyenkor.
2009. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a 3. félt jelenti a kapcsolatban ha a hálószobában tükör van


nyaraláskor csak velem az én ágyrészemmel szemben volt tükör, de marhára idegesített, utána néztem meg, hogy a tükörnek van e valami jelentése, bár nem vagyok egy nagy feng shui párti

2009. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azt én is tudom,mit jelent,több értelmezésben is! Asszem átrendezem máshogy a szobát! kb. havonta rendezem át,de az ágy még soha nem volt tükörnél,ha abban látjuk magunkat az jelenti a 3. személyt,de ez annyira nem érdekel,mert biztos vagyok a kapcsolatomban,csak inkább az egészség! Kiságynak kéne a hely! :)
2009. aug. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!