Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » MI annak a neve és hol mennyié...

MI annak a neve és hol mennyiért kapni amit ajtóablakra lehet ragasztani és így nem látni ki és be rajta de a fényt átengedi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ablakfólia!Én baján a dekor boltban láttam méretre vágják, de van már leszabott féle is!Árat sajna nem tudok.
2009. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi már ez is sokat segített hogy merre keressem :)
2009. aug. 27. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagy az üveg rajta akkor üvegessel vágass bele olyan üveget amin nem lehet átlátni. Mindenféle szép göcsörtös minta van benne és több színben is kapható. Szerintem sokkal szebb mint egy fólia.
2009. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Quelle-nél vásároltam ilyen fóliát : a megtisztított ablaküvegre kell felsimítani, tökéletesen rátapad mindenféle ragasztó nélkül. (Ferde tetőablakon is használható.)


Nyáron nem melegszik fel olyan nagyon a lakás, mint fóliázás nélkül, a kárpitok, függönyök sem mennek tönkre a napfénytől.


A kilátást egyáltalán nem gátolja, de belátni nem lehet tőle! :D


[link]


Nálam már kb. 2 éve van fenn, nagyon bevált!

2009. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 28. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!