Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pesten hol van olyan bútorbolt...

Pesten hol van olyan bútorbolt, ahol összeszerelt bútort lehet kapni? Csak elhozom, és kész, nem kell szerelgetnem.

Figyelt kérdés
Több fiókos komód érdekel.
2012. dec. 2. 22:18
 1/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint minden olyan áruházban, ahol lapraszerelve adják a bútort kell lenni olyan szolgáltatásnak, hogy ők összerakják a helyszínen. Persze valószínűleg nem ingyen, ha jól tudom a bútor árának 8%-áért(kb). Elvileg az összeszerelt bútor ezért valószínűleg drágább is, hisz nehezebb a tárolás, szállítás és ezt nyílván beleteszik az árba!
2012. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az RS bútoráruházban olyan két ajtós/polcos komódot vettünk, amit nem kellett összeszerelni. Szerintem az ott vásárolt fiókos változatokat sem kell. Nem vagyok benne teljesen biztos, de nagyon valószínű.
2012. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Az RS-ben sok összeszerelt bútor van, nem mind persze. Elvileg a gyártó ragasztja össze őket és nagyon masszívak :)
2013. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!