Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A sötétítő függönyből is...

A sötétítő függönyből is dupla olyan hosszú kell mint a karnis vagy abból elég rövidebb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen, elég vastag. Majdnem 6 kg
2012. dec. 1. 22:02
 12/14 anonim ***** válasza:

A függöny hossza a karnistól az ablakpárkányig. A Karnis mérete pedig a függöny szélessége.

A karnis "hossza" legfeljebb 10-20 cm.

2012. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Húúú, most ki mit nem ért?


1. vagyok

Azt írtam, hogy a karnis hosszának a kétszeresénél elég a rövidebb is, tehát nem feltétlenül kell a duplája.


A 2. is azt írta, hogy a 1,5-2x-ese kell.


Szerintem ez ugyanazt jelenti...

2012. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem a 20 éves karnison lógnak a nehéz sötét szürke bársony függönyök, a fekete csipke függönyeimmel (amik szintén jó nehéz cuccok, mert nem az az olcsó csipke anyag)...szerintem nyugodtan megpróbálhatod feltenni, mert ennél nehéz nehezebb függöny találni és nálam bizony még fent vannak pedig lassan 2 éve vásároltam :)


egyébként az, hogy milyen széles a függöny, teljesen ízlés függő. én pl rühellem ha agyon van ráncolva, az enyémek csak picikét ráncoltak :) a hosszúságuk pedig szerintem úgy szép ha a sötétítő a földig ér szó szerint, a csipke (vagy egyéb más) pedig kb 10 centivel a föld fölé. de ez is ízlések és pofonok kérdése :)

2012. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!