Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó mdf konyhafront egyedi...

Olcsó mdf konyhafront egyedi méretben hol készítenek?

Figyelt kérdés

Már végig böngésztem a netet, 12e Ft-tól a csillagos égig találtam árakat, meg a kérjen ajánlatot szöveggel találkozok sok helyen.

Azért az köztudott hogy a neten felelhetőknél mindig van olcsóbb megoldás.


Szóval a lényeg hogy van egy undorító piros konyhaszekrényem.Ebből szeretnék szépet varázsolni.Alapból csúnyák az ajtók, így egy egyszerű festés nem sokat segítene rajta.

Arra gondoltam hogy magát a szekrényt lefesteném, de az ajtókat úgy ahogy van lecserélném.Persze pechem van, mert nem szabvány méret, így csináltatnom kell.

6 db 75x54-es ajtóról van szó, és 20 ezer forintnál többet nem nagyon tudok rászánni.

Tehát olyat keresek ahol max. bruttó 9000Ft/nm áron készítik.

Nincs nagy igényem, a legegyszerűbb marás nélküli fa színű frontra vágyok.

Ha valaki tud Budapest környékén ilyet, vagy esetleg itt van olyan asztalos aki ennyiért vállalja annak nagyon örülnék.


2012. nov. 30. 13:58
 1/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Miért nem felel meg a normál bútorlap? Ha nem kell marni, akkor a már menőbb bútorlap is megvan 4 ezerből! A méretrevágás általában 150/fm és ha igényesebb élvédőt akarsz, akkor létezik az un. ABS, ami már tényleg védi is a lapok élét,ennek a felrakása 400/fm körül van!
2012. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Ezt még ajánlom is az előzőhöz, itt mindent megcsinálnak, ha kell pántok helyét is bemarják, foggantyúk is vannak és hamar megvan minden!
2012. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ és a tanácsot.

Az általad ajánlott helyről már várom az árajánlatot.

Közbe még nézelődtem más helyeken is, csak megmondom őszintén én ehez nem nagyon értek. :)

Van egy hely, ahol azt írják hogy a náluk vásárolt bútorlapot ingyen vágják méretre és 170Ft/fm- ért élzárózzák.

A bútórlap ár úgy van megadva hogy 10nm alatt 3315Ft,

tehát akkor elvileg nekem a durván 2,5 nm-nyi bútorlap 8290Ft ugye a vágás ingyenes, a fólia meg 2640.

Jól számolok??


[link]


[link]


Segítségedet előre is köszönöm.

2012. nov. 30. 20:36
 4/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Őszinte legyek még nem néztem a helyet, de amit lényegesnek tartok, hogy mindenképp próbáld meg kiszorítani az ABS élvédő felrakatását, mert az biztos, hogy nem fog letöredezni, mint a hagyományos élfóliák! Ebben is van vékonyabb, de én a 2mm vastagságút ajánlom!Itt megnézheted közelebbről, miről beszélek: [link]
2012. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Most belekukkoltam, úgy tűnik jók az árak!
2012. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!