Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit érhet egy egyedi 1983...

Mennyit érhet egy egyedi 1983 novemberében kézzel festett, dedikált 26x26-os átmérőjű Szász Endre tányér? Légyszíves hamar írjatok nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:20
 1/7 anonim válasza:
0%
Olyan 500 ft-ot ! Mért ?
2009. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 100e ft feletti értékre gondoltam, 1 1szerű ragasztott nem egyedi darab pl. váza ér 20e ft-ot, azt kihagytam h 24 karátos arany a széle.
2009. aug. 15. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehogy hallgass az elsőre, sokat ér. érdeklődd meg egy aukciósnál! vagy küldd el nekem postai utánvéttel:)
2009. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha tudtok, akkor légyszíves árban írjátok le azt h mennyit ér, előre is köszi (legutóbbi kommentelő sz.tem elfogadom a tanácsod
2009. aug. 15. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
kb.50.000-et..
2009. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50 ezret szerintem is ér,bár lehet,hogy többet. Az eredeti Szász Endre darabok drágák. Esetleg nézd meg a teszvesz-en vagy a vaterán nem árulnak-e hasonlót,mert ott ár is van hozzá többnyire. Legalább összehasonlításnak jó lehet.
2009. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van rengeteg hasonló örökölt giccsem, nem igazán sikerül túladnom rajta. Utoljára 15,000 ezret mondtak egy vázára kp-ben, mondjuk az éppen Herendi volt. A Meissenire kicsit többet, de ugye hal meg az a generáció akinek ez érték volt, meg válság van. Egyre több az eladó, vevő meg szinte nincs. Én személy szerint nem adnék érte ötszáz forintot sem, mert főleg a Szász Endrések szerintem rém ízléstelenek, meg a Hollóházi nem egy nagy márka. Ennél már csak a csendélet a falon, vagy a vert csipke, vagy a porcelánkutya a gagyibb, és ízléstelenebb.
2013. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!