Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen francia ágyat vegyek...

Milyen francia ágyat vegyek hogy ne recsegjen?

Figyelt kérdés

Először matracos fakeretesre gondoltam, de szerintem azok egy idő után recsegni kezdenek a sok d*gástól :D

Utána az olcsóbb kategóriás bútorboltos szivacsosra gondoltam, talán azok össze vannak rakva annyira, hogy ne recsegjenek, viszont azok meg keményebbek talán. Rugósat nem szeretnék, szóval bonyolult a dolog :D

Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?


2012. nov. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fa vázú és matracos van. Nem recseg egyáltalán, de ha majd egyszer tönkre megy a deszka alatta az ki lehet cserélni. Én matracos ágy párti vagyok, mert egészségesebb és a mostaniban már rugó sincs, memory habos.
2012. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk fenyő keretes ágy van, az a típus, amibe bele kell akasztani a végeket, tehát nincsenek csavarok. Két év után kezdett kicsit nyikorogni a négy saroknál, ahol a fák találkoznak. Akkor ilyen filc-bélésanyag csíkokat vágtam le, és beletettük az illesztés réseibe illetve szappannal áthúzgáltam a fát a találkozási pontoknál. Azóta semmi hangja, pedig már eltelt még 3 év. A matracunk táskarugós, annak sincs hangja.
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bútorboltos szivacsosat ne vegyél(olcsót). Régen olyan ágyunk volt, most vendégágynak használjuk, de iszonyatosan nyikorog, recseg. Ágyneműtartós, fel lehet nyitni az egészet, gondolom a rugók nyikorognak...
2012. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 150k-s fenyő franciaágyam volt ágyráccsal, kerettel, de két év után megadta magát.

Jelenleg egy bútorboltos rugós, ágyneműtartós van, szuperül lehet rajta aludni, ágytornázni, bármit, és mivel massziv egybenlévő szerkezet,nem jön szét. És csak 70k volt:)

2012. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!