Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » MIlyenek a mai tini lány...

MIlyenek a mai tini lány szobák? Van valakinek szolnoki lakberendező telefonszáma?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszyy ha tudtok képeket akkor azt is várom.
2012. okt. 29. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hát a tini lányok szobái rózsaszínűek! Mármint a falak...van egy-két bútor és számítógép.(Facebooknak)

A fiókokban legyen óvszer, vibrátor és szexi tangák...

Hát nagyjából ennyi...de ez az alap! (Amelyre építhetsz!)

Richárd voltam!

2012. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát az én szobám anyukámnál elég "tinis" volt. Lányosnak is lányos volt végülis, mert mindenhonnan a kis csecsebecséim lógtak le: a posztereim, amikkel amúgy az egész szoba ki volt tapétázva, szegekkel voltak beverve, rajtuk kis nyakláncok, díszek lógtak :D A fal maga barack színű volt, de évekkel(és poszterekkel, rajzokkal, csokipapírokkal, cigis dobozokkal) később ebből kb egy 4-5cm látszik a plafon felőli részen :D A lambériámon is voltak mindenféle dolgok felragasztva. A lámpáimat feldíszítettem: a kis éjjeli lámpámon szalagok voltak és volt egy kb 1m magas mécsestartóm amit körbetekertem karácsonyfa izzóval és az világított :) A polcok egyszerű bútorlapok voltak(IKEA-ban akár 200ft-ért is lehet venni már a "selejteknél"), rajtuk sok szobrocska, a polcon gyertyák hadserege, füstölők és füstölőtartók :D Aztán a szabad területekre a falon pedig az én rajzaim kerültek :D
2012. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak üzenem : anyuka vagyok!!
2012. nov. 17. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezőnek: Kit érdekel? És ki kérdezte?? :D :D
2012. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

utolso: Azért irta hogy anyuka hogy jelezze,ez nem a kicsinyes viccelődés helye.


Kérdező: Általában tele van poszterezve,vannak bent növények és valami jó fotel (pl.babzsáfotel)

2013. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!