Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen falióra illik egy...

Ilyen falióra illik egy 16éves lány szobájába? (link+szoba leírása lent! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Fehér falam van, sötétbarna szekrényeim, faranciaágyam(sárgás szín), vörös sötétítőm. A falam amúgy "csupasz", de tervezek egy nagy magyarzászlót a falra az ágy föle. Az óra kb. az ággyal szemben lenne(egy asztal fölött, ami szintén sötétbarna!)! Nem túlzás? Szerintetek milyen környezetbe illenek igazán ezek az órák? Vagy milyen hasonló órákat tudtok elképzelni egy ilyen szobába(ha lehet küldjetek linket!)?

Előre is köszi! :)


2009. aug. 5. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy galériába vagy egy amerikai nagybácsi szobájába illene. 16 éves lány szobájába tuti nem való!
2009. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link] 2439.jpg&tytylStrony=fali óra (DD 2439):

[link]

Na itt van pàr :) nekem tetszenek, lehet neked nem :) de ezek a bör falioràk nagyon szépek!

2009. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Múzeumba vagy öreg néni otthonába illik, ahol mindenhol antik bútorok vannak, de egy 16 éves lánynak egyáltalán nem. Olyan szép modern faliórák vannak, nézz körül!
2009. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amit a 2.linkelt az inkább:


[link]


ez se épp modern stílus,de nem baj, ha egy kicsit eklektikus a berendezés...ez sztem jól nézne ki.


amit te linkeltél az abszolút nem!.)bocsi

2009. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, igaz nem a hálóban, hanem a nappaliban, de nekem az egész lakásom antik jellegű. Viszont ezt az órát még diákkoromban kaptam, mert már akkor is tudtam, hogy valamikor antik jellegű lakásom lesz, és már akkor elkezdtem gyűjtögetni :) Igaz, akkor nagyon hülyen mutatott a falamon, de most már méltó környezetben van:) Ha neked is tetszik, akkor nyugodtan tedd fel a falra, kicsit eklektikus stílus lesz, de az nem baj:)
2009. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Á, szerintem nem tetszene feltéve. Ajándékboltokban egész pofás, modern órákat lehet kapni. Pl.:


[link]

[link]

[link]


Ilyenekre gondolok. Ha egy kis időt, utánjárást szánsz a dologra, akkor jóval olcsóbban is tudsz vásárolni.

2009. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem illik, de ha neked tetszik akkor vegyél:)
2009. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a nappaliban van egy bőr ülőgarnitúra társaságában!Ha neked tetszik vegyél nyugodtan, és majd hozzá igazítod!
2009. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!