Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit kezdjek belül a házzal?

Mit kezdjek belül a házzal?

Figyelt kérdés
Parasztházat vettünk, most készülünk a felújitásra, de el sem tudom képzelni, hogy tudnám otthonosan berendezni, kellemessé tenni. Linkelnétek be szépen felujitott parasztházakat? VAgy valami ötlet a szinekkel?
2009. júl. 29. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem fordulsz egy lakberendezőhöz? Biztos tudna hasznos tanácsokat adni.
2009. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert nem akarok feleslegesen egy csomo pénzt kidobni.
2009. júl. 29. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt sokat találsz

2009. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs ötleted, és segítségre szorulsz, akkor nem felesleges pénzkidobás szakemberhez fordulni. Ha nem értesz az autószereléshez és elromlik a kocsid, akkor sem gondolod azt, hogy az autószerelőhöz vinni felesleges pénzkidobás.


Arról nem is beszélve, hogy ezek az emberek mindig tudnak kedvezményes áron szanitereket, burkolóanyagokat, bútorokat. Vannak kipróbált szakembereik, akikkel nem lesz problémád a felújítás során.

2009. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képwet feltudnál tenni belúlről az elrendezésről és kivülről?pontosan mennyit szántok rá hogy szeretnétek berendezni?mai stilusban régi stílusban?mediterrán stilusban mert parasztháznál simán meglehet elég könnyen.Üdv:egy lakberendető
2009. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
A miénk is parsztház.Mi kivertük az összeg belső ajtót, mert régies kinézete volt, széles tokokkat fehérre mázolva, így jó nagy ajtónyílásaink lettek, ide szép tolóajtókat tettünk!Mivel régi házról van szó kicsit vizes + salétromos , így mi mindenhová fehér nemes vakolat lábazatot raktunk.Roppant mutatós, és bármilyenre festhető!A gerendák nálunk is megmaradtak, mert szép!
2009. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem a mediterrán tetszik. kezdésnek nem sokat, csak hogy lakhato legyen, kb fél milliot. igyekszem feltölteni.
2009. júl. 30. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
parasztházhoz nagyon illik a mediterrán stílus.Tényleg többet tudnánk segíteni ha fel tudnád tölteni a képeket. belül illetve kivüli képet.Képfeltöltés.hura kell feltenni ingyenes, és ide a linkját belinkelni. a képed alatt jobbra van hogy forumokhoz na ezt másold be ide.
2009. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem nagyon sok ötletem lenne a felújítással kapcsolatban persze ahhoz hogy leírjam látnom kellene a házat kívül-belül! tudsz esetleg képet küldeni róla? az sem mellékes mennyi pénzt szánsz rá! milyen bútorokkal akarod berendezni...stb! ha gondolod és megírod ezeket nagyon szívesen segítek
2009. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos valami miatt nem sierül a képet feltölteni, mindig hibaüzenetet ir ki. NA, de megpróbálkozom egy részletes leirással: egy trornácos paraszrtházrol van szo, jelenleg zöld szine van, már elindult rajta a tetöcsere, bitumenzsindely lesz, hagyományos, hodfarku cserép mintázattal, piros szinben. Ha az utcafront felöl nézzük, elöl van a "tiszta szoba", ez 24 nm, nagy belmagassággal. Utána egy elöszoba van, aminek külön bejárata is van. ez 13nm. ez után következik egy nagyszoba, ez 25nm. HA ismét hátrafelé haladunk, akkor jön a konyha, aminek szintén van külön bejárata: 10nm, és eebböl nyilik jobbra a fürdöszoba 7nm. VAn egy kislányom, ugyhogy valahol ki kellene alakitani egy gyerekszobát, és ugye nappaki sem ártana, meg étkezö, hogy ne a szobába kelljen. Én arra gondoltam, hogy az elöszobábol lehetne egy kandallos nappalit csinálni, ahol a vendégek lelhetnek. A fürdöszoba is rossz, hogy a ház végén van és keresztül kell menni az egész házon. Arra is gondoltam hogy a nagyszobát kellene leválasztani hosszában. VAgy nem tudom. Igazság szerint kezdö összegnek nem gondoltunk sokat a belsö munkálatokra, mert a munkadij lényegében ingyen van(ismerősök), csak az anyagot kell beszerezni, és ugy vagyunk vele, hogy inkább 1-2 évig készüljön apránként, mint mindenböl vegyünk valami olcsot, utána meg cserélni kelljen. Szoval most olyan 600.000ft-ra gondoltunk inditásként. HA valami kimaradt, szoljatok és potolom.
2009. aug. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!