Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mindenhova szoktatok függönyt...

Mindenhova szoktatok függönyt tenni?

Figyelt kérdés
Minden ablakra,ajtóra raktok?
2009. júl. 21. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ablakomon van függöny, de az ajtókra nem teszek.
2009. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ablakokra szokás. A hollandoknál például nem. Ez onnan ered, hogy a férfiak halászni mentek, asszonyaik pedig hűségüket bizonyítandó, nem tettek függönyt az ablakokra. Így bárki arra járó bármikor láthatta, mi zajlik a házban.
2009. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ablakon van ,ajtón nincs.
2009. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ablakon van,de az ajtóra én sem teszek,viszont anya nálluk igen.
2009. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs függöny az ablakokon sem, mert nincs szemben szomszéd, nem lát be senki. A berendezés is ehhez alkalmazkodóan modern és puritán. DNy-i fekvésű a ház, ezért gyönyörűen betölti a napfény.
2009. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajtóra függönyt?!:D Na ilyet se láttam még:D Mi csak az ablakra teszünk XD De azon mindegyiken van! Meg nem sötétítő van, hanem reluxa, de én amúgy utálom:S(mármint a reluxát)
2009. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik ablakunkon van függöny, sötétítő nincsen , mivel redőnyünk van. Ajtón nincs függöny, nálunk sem szokás.
2009. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én rosszul vagyok, ha nincsen függöny az ablakokon. és mivel kis lakásban lakom, ahol üvegesek az ajtók én az ajtókra is tettem, mert többen lakunk és hát a magánélet ugye...de egyébként nem tennék.
2009. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A konyhaablakomon nincs, oda festve van. Egy kisház, előtte patak egy híddal. Akrilfestékkel, órák alatt elkészült. Az egyik szobaajtóban átlátszó sima üveg van (félig tömör fa, felül osztott kazettákkal), sokat agyaltam rajta hogy mit csináljak vele. Vettem sárga, kék, zöld és piros öntapadó fóliát, méretre vagdostam, és felragasztottam. Nagyon jól illik a mediterrán típusú lakásba.
2009. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Anyám mindenhova, ahol bármiféle szintkülönbség, ajtó, ablak, lyuk, bármi van. 4 db ablak de kb 10 db függöny.

...és ez engem mennyire idegesít.

2010. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!