Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A linkelt tapéta jó lenne 3...

A linkelt tapéta jó lenne 3 éves kislány és 5 éves kisfiú közös szobájába? A következő 5-6 évben biztos, h egy szobában lesznek.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 30. 23:39
 1/8 anonim válasza:
100%
aha sztem tök jól néz ki,és uniszex.sztem jó választás
2012. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én csak a szoba egyik részébe tenném


nekem túl mintás és színes


nálunk is vegyesen vannak a gyerekek egy szobában

mind a kettő saját maga választotta ki h az ágya körül milyen legyen a fal színe és a dekoráció

a többi halvány mogyoró színű

2012. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár fehér így hamar koszolódik.
2012. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik!:) kár,hogy nincsenek elvétve pici lábnyomok,de így is jó. Fehér,színes,mindegy. Előbb-utóbb koszos lesz. Szerintem szuper ötlet,vágjatok bele!:)
2012. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon aranyos...de én csak dekorációként használnám pl.az ágyak körül vagy egy üres falon ahova nem kerül nagy darab bútor!vagy pedig több szín is van benne én ebből választanék kettőt egyik sarokba a fiúnak egyikbe pedig lánynak!
2012. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

woooow, ez marha jó! :) először attól féltem, h valami idióta macimintás hányás lesz, de ez még tiniszobába is menő :)


amúgy tényleg jobb öltet lenne, ha nem az egész szoba lenne ilyen mintás, mert az sok(k), elég csak 2 szemben lévő fal, vagy csak az egyik, az ablakkal szemben lévő. sokkal elegánsabb, divatosabb.

2012. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, jó ötlet! Viszont szerintem is csak 1 vagy 2 falra kellene ilyen, a többi pedig lehetne egyszínű.
2012. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekünk is tetszik, mert nem szokványos gyerektapéta.

Köszi a tippeket!

A "játék" fal lesz ilyen, a többi egyszínű lesz (zöld) és fehérrel a saját kéz és lábnyomuk - 1-1 nyomat, az ágyuk körül.

2012. júl. 31. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!