Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A konyha hogy jobb csak...

A konyha hogy jobb csak lapozva vagy szőnyeggel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a szőnyeget elég nehéz tisztítani, a követ pedig egyszerűen felmosod, ha valami rácsöppen.
2009. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lapozva. Nálunk csempe van lerakva, de szőnyeget semmi esetre sem tennénk le.
2009. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szőnyeg beszívja a szagokat, konyhába soha!
2009. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszike a tanácsokat! írjatok még véleményt!!
2009. júl. 13. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

mikor találták ki ezt és kik h konyhába szőnyeget tegyenek ??

most komolyan, nem kötekedésből...

2009. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemtudom!! én sem tennék csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést! hogy tudjam hogy ki hogy csinálja!
2009. júl. 13. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Lássatok csodát, nálunk apám kitalálta, és vett is futószőnyeget a konyhába, miután tök új járólap került oda is. A magyarázat az volt, hogy ha leejtünk valamit, akkor ne törjön össze a kő! :D

Szerencsére gyorsan koszolódott, még takarítógéppel se lehetett belőle kivenni a gyanúsabb foltokat, úgyhogy kukába került. Azóta ahányszor gondolkodik rajta, mindig lebeszélem. Én nem tettem a konyhámba szőnyeget, gyorsabban és egyszerűbben lehet felsöpörni, felmosni. Ha leesik, vagy lecsöppen valami, gyorsan feltakarítható. A szőnyeggel csak baj van.

2009. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó a válaszod. érthető
2009. júl. 13. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek is voltak szőnyegek a konyhában.A takarítás is nehéz volt,de egy alkalommal szaladt ki valamiért a konyhából,elcsúszott a szőnyeggel és eltörte a lábát.Többet nem volt a konyhába szőnyegük.
2009. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. júl. 13. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!