Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek egy nagy, üres...

Szerintetek egy nagy, üres falfelületre jó ötlet lenne családfát festeni?

Figyelt kérdés
Ha igen, nektek milyen típusú tetszene? Hét generáció adatai vannak meg, a legtöbbhöz van fényképem is, bár némelyik elég picike.

2012. máj. 24. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Látom, nem hoztam lázba az embereket. Én valami ilyesmire gondoltam, csak nem tudom, mi legyen azzal, akiről nincs fényképem.

[link]

2012. máj. 24. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem túl kísérteties, régi elhunyt emberek fényképét feltenni a falra. Persze van egy hangulata neki, ezt nem vitatom, és jól is nézne ki pl egy étterembe, de otthon nekem ennél vidámabb környezetre van szükségem, vagy legalább másmilyenre. Én Dali képeket rakok fel, de azokból is válogatok, meg ami tetszik.


Én pl festettem régen az egyik falra egy kertet az ágyam mellé. Náddal, sással, kis paddal, hogy azt higyjem kint ülök a tó mellett mikor felébredtem reggel. A háttérben meg volt egy kis homokos puszta, ami nem igazán illett a képbe, de nekem úgy tetszett. És volt akitől megkaptam a szidást, hogy mért nem festem le fehérre mert hogy ez ronda. Másoknak meg nagyon tetszett.


Tudod hogy mindenkinek más az ízlése. Nem is lenne jó ha egyformák lennénk, tehát tedd amit jónak látsz. Csináld meg úgy a környezetedet hogy te jól érezd magad benne és sose azzal foglalkozz, hogy más mit gondol.

2012. máj. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hú nekem nagyon tetszik a linkelt kép!

Jó ötletnek tartom! Én is megcsinálnám ha tudnám!

2012. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már sok ilyet láttam képeken és nekem nagyon tetszik.
2012. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!