Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kandallót szeretnék venni, de...

Kandallót szeretnék venni, de nem tudom, hogy megoldható-e. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Ide szeretnénk egy mobil kandallót venni, 65cm szélességben és 40cm mélységben. A bal oldali ajtó le lenne szedve. Szerintetek megoldható?


2012. máj. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a hely szerintem iszonyat szűk, belelóg az ajtóba

arról nem is beszélve, hogy a lambéria és az ajtótok nem fogja bírni azt a meleget

2012. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi ott a hely, számítsd bele, hogy nem tolhatod a falra kandallót, mert min. 20 cm kályhacsőnek ki kell lógni a falból.
2012. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnénk, aminek a tetején van a cső.
2012. máj. 22. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindenképpen kerámiára gondoltunk.
2012. máj. 22. 15:05
 5/5 anonim válasza:

Szerintem borzalmasan útban lenne a 40 cm (+ a mögötte kötelezően hagyott hely) miatt a jobb oldali ajtón való közlekedéshez... Arról nem is beszélve hogy a kandalló körül KÖTELEZŐEN megjelenő faforgács, némi hamu, meg korom is állandó széthordott koszt jelentene két ajtó között. És hiába takarítasz!!! Van kandallóm, kész rémálom mi koszt tud csinálni :)


-Egyébként kémény van?

-Ez társas ház?

-Ha igen van neki használható kéménye? (mert sok helyen ugyan megvan még az ezer éves kémény, de miután átállt a társasház pl. gázra elhanyagolták, lezárták, itt-ott a lakók átépítették... stb. Szóval nem használható)

2012. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!