Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy baj ha a konyhába a...

Nagy baj ha a konyhába a mosogató mellett közvetlenül a tűzhely lesz?

Figyelt kérdés

Tetőtéri lakás. A csap helye meg van szóval a mosogató helye kötött, de a tűzhelyt csak a csap mellé tudjuk rakni, mert csak ott egyenes a fal, és igy csak oda mehet a páraelszivó. A másik fal már döntött szóval oda nem lehet rakni a páraelszivot!

nagyon rossz lesz igy?


2012. ápr. 1. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

A mosogatónál is ki van vágva a munkalap, meg a tüzhelynél is, igy nem fog megállni, nincs, ami tartsa.

Mindenképpen beszéld meg egy szerelövel, mert ez igy nem fog menni.

2012. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
meg van a bútor, egy baráttól kapjuk. Szóval már kész van! én a praktikussága miatt kérdezem, és hogy nem gond e hogy a csap ilyen közel van a tűzhöz?
2012. ápr. 1. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sőt, még jól is jöhet. ha lángra kap valami, gyorsan el tudod oltani. :)) (Viccet félretéve a férjem egy csomó konyharongyot eltüzelt már, szóval mi is a mosogató mellé költöztettük a tűzhelyet. Így praktikus.)
2012. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)) akkor jó, csak az is még a gond hogy nem nagyon lesz munkapult közte, mert épp szükösen befér a mosogato és a tűzhely egymás mellé... :S de a másik falnál lesz pult :D
2012. ápr. 1. 11:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nekem a telken igy van bekotve, es villany tuzhely, amit szakember kotott igy be. Tobb eve hasznaljuk, tehat meg soha nem volt problema. A mosogatasnal kell ugyelned, hogy a viz ne menjen a tuzhelyre pl.
2012. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kényelmetlen szerintem, mert ha főzés közben gyorsan elmosogatsz, fokozottan ügyelned kell nehogy belefröccsenjen a kajába a mosogatószer. De nem vészes.
2012. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen erre ügyelnem kell majd utolsó, de akkor köszönöm a válaszokat, nem gondolkodom tovább rajta, mert egyszerűen nem lehet másképp megoldani! köszönöm még egyszer a válaszokat! ha van még észrevétel szívesen fogadom!
2012. ápr. 1. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész pontosan 10cm van a mosogató tálca és a főzőlap között.Nincs vele gond.
2012. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szia! Nálunk is így van és nagyon praktikus szerintem :) Sőt nekünk olyan csaptelep van, ami kihúzható, így pl ha fel akarsz valamit önteni vízzel, csak kihúzod a csapot és kinyitod! Szuper!
2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

a régi lakásunkban így volt, engem bosszantott, h mosogatás után a tűzhelyen keresztül kellett végigcsöpögtetni az edényt, mire betettem a szárítóba.

ott is helyhiány volt.

a mostani lakásban a sorrend így néz ki: tűzhely, munkapult, mosogató, szárítórész. sokkal jobban szeretem.

2012. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!