Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a fal? Leirás lent

Milyen legyen a fal? Leirás lent

Figyelt kérdés
szóval a bútorunk világos szinű fa és a parketta is olyan szinű lesz, a kanapé pedig narancssárga. Szeretnék narancssárga falat,de valami más szinnel kombinálva. Csak nem tudom mi legyen a másik szin és hogyan válasszam el vagy hogyan kombináljam. Egyébként nappaliról van szó és nem is kicsi,nem is túl nagy szoba. Sok-sok ötletet,linket várok.Köszi.
2009. jún. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én mindig is függőleges csíkozású falat szerettem volna, olyan vaskosabb csíkokkal, nálatok szerintem nagyon szép lenne egy narancs-kakaóbarna =)
2009. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lábazati tapéta van, azaz fele magassága a falnak, az egyszínű. Utána van egy világosabb "válaszvonal" bordűr, és a fal másik fele világos alapon sötét mintás. Szerintem a narancssárga szín legyen az alap, és világosabb árnyalattal kombináld.
2009. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a válaszokat. További ötleteket várok még...
2009. jún. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!