Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy fekete bútorhoz, fekete számítógép asztalhoz, milyen falszínt válassza és milyen padlószőnyeget?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy fekete padlószőnyeg és nem túl erős narancssárga fal! Nem láttam még ilyet és nem tudom, hogy jól mutat e?
2012. márc. 27. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a bútor fekete,akkor a szőnyeg ne legyen az. Hacsak nem kriptában akarod érezni magadat. Másrészt a fekete szőnyegen minden porszem meglátszik.
2012. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

MEg a fekete bútoron is. 2 perccel takarítás után már koszos. Nekem volt fekete szekrényem, utáltam.


Fekete szőnyeggel meg egyenesen borzalmas lesz.

2012. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor milyen legyen a szőnyeg? Most parketta van! Padlószőnyeg legyen vagy csak egy kisebb szőnyeg és mégis milyen színű?
2012. márc. 27. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
A fekete bútor úgy néz ki, hogy a szekrénynek az oldala fekete, az ajtó meg szürke!annyira nem látszik h fekete!
2012. márc. 27. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:
A számítógép asztal az teljesen fekete! A szekrény oldalai feketék, az ajtók szürkék. van két ruhás és két polcos, a polcok feketék!Így milyen szín a jó?
2012. márc. 27. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

a narancs falszínt pártolom :)

a padlószőnyeget felejtsd el, nagyon macera takarítani. inkább vegyél egy szép naris-sárgás darabszőnyeget.

ha jó állapotú a parketta, akkor kár lefedni nagy padlószőnyeggel.


anyámnak fekete bútora volt, utáltam folyton porolni...

2012. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha van egy kis érzéked a programhoz, akkor fényképezd le a szobát, és PaintShop Proval, vagy egyéb grafikai programmal színezgesd át. De van pl az Ikeának is tervezője, ott is nézegethetsz színeket, akár szőnyegeket, falfestéket, képeket is.


Feketéhez én egy pasztellsárgát javasolnék egyébként...

2012. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!