Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pici fürdő milyen színű...

Pici fürdő milyen színű legyen, ötlet?

Figyelt kérdés
Panel fürdő,150x180,a kád 150x70,rögtön mellette kezdődik a kézmosó,és amelett szinte rögtön a wc.Ez az egyik "hosszú"fal,a másik üres(mosógép),és a káddal szembeni rövid fal,az ajtó.Csempéztetni szeretnék,de nincs szín ötletem se,és minta se.Ami biztos,hogy most kb félig csempézett az egész,és a kád mögötti falat plafonig szeretném.Nem tetszik a sötét járólap,sötét csempe,díszcsík,világos csempe megoldás.Néztem már pár képet,de mindenhol akkora fürdők vannak,mint a mi egész lakásunk...Ilyen piciben mi mutat jól?
2012. márc. 1. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mi fürdőszobánkba bordó színű .

Menj el több boltba ahol csempéket árulnak és nézz szét. Hátha ott valamelyik megtetszik.

2012. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora a fürdőm, én világos színt ajánlanék, mert a sötét még jobban szűkiti a teret. Nálam világos bézs csempe van díszcsíkkal körbe.
2012. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bézs színű van és gyönyörű, miénk is kicsi.
2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a fürdőszoba színe kék, a barátnőmnél zöld. Mind a kettő víz szín, és nekem tetszik mind a kettőnké.
2012. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ilyen fürdőnk van :) Én valamelyik lakberendezős újságban láttam egy szuper fürdőt, és azt fogjuk nemsokára megcsinálni. A csempe alapvetően fehér, kisebb méretű, és egy-egy csempe elszórtan piros, sárga, kék vagy zöld. Persze kicsit macerás, mert sehol nem lehet kapni ilyen csempecsaládot, de nekünk megéri az utánajárást :)

Ja, minta nuku, csak az elszórtan más színű csempék. Nem láttam még olyan mintát, ami ne szűkítené a teret.

És még egy fontos dolog, amit neked is feltétlen ajánlok: csakis magasfényű csempét válassz. A tükröződések miatt ugyanis még nagyobbnak látszik a fürdő.h

2012. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is elég kicsi a fürdőm, épített zuhanykabin, csap, és wc. kb 200x160-as a mérete. :)

a zuhanykabin rész narancs, a többi citromsárga. mindenhol 2m magasan van csempézve. a padló is citromsárga, valamint a fal is.

nagyon jól néz ki, egyáltalán nem tűnik kicsinek, matt csempe van, utálom a fényeset. :)

ha adsz egy emailt, akkor küldök képet szívesen.

2012. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
világos mindenképp
2012. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miénk is pici és tiszta narancs szinű, nagyon vidáman néz ki, igazán fiatalos.
2012. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem is pici fürdőm van zuhany, mosdó, wc. Alapvetően fehér és narancs színnel kombinálva. Szegő csak a mosdó részt választja le szimbolikusan. Vidám, és világos.

Mindenképp világos szint ajánlok, esetleg valamilyen pasztellt, ami nyugtat és nem szűkíti a teret.

2012. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Világos zöld és világos kék, szuper a kettő együtt. Egyszerű, de hangulatos.
2012. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!