Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudtok ajánlani olyan lecsukha...

Tudtok ajánlani olyan lecsukhatós szendvicssütőt melynek nem jön le a teflon rétege? /a többi lenn/

Figyelt kérdés
Már a harmadik teflonos szendvicssütőt veszem és a benne levő szendvics kivételekor a teflon réteg lejön, pedig se késsel se villával nem esünk neki. Vennék drágábbat is de félek, hogy azokról is leválik a réteg, ezért tapasztalatokat kérnék a hozzászólóktól....köszi...

2012. febr. 27. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogyan készíted el a sütni kívánt szendvicseket?


Csak azért kérdem, mert nekünk már több, mint 10 éve megvan a sütő, igaz, a műanyag csat letört róla azóta, de belül tökéletes, a készítés első perceiben nagyobb erővel kell összenyomni, aztán már többé-kevésbé úgy marad :) Nem akarjuk kicserélni, mert van két másik is (ajándékba), de azok nem jöttek be valahogy, a béna mintázatuk miatt egyfolytában szétestek/szétnyomódtak a szendvicsek...

2012. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Ufesa márkájú van. Anyukáméknak is ilyet vettem. Mindkettő jó régi már, de semmi baja a belsejének.
2012. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az elsőtől kérdezném: annak a 10 éves kom. sütőnek mi a neve hátha van még olyan márka, utánna néznék....nagyon kellene mert a fiam azon él.....

a másodiknak is köszönöm a választ utánna nézek annak is.....

2012. febr. 27. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem szintén egy kb 6 éves szendvics és gofrisütőm van ami olcsó kategóriába tartozott és az ég világon semmi baja nincs.
2012. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha már eszembe juttattad, melegszendvicset vacsoráztunk :) A sütő elején egy kis négyzetben CVC betűket vélek felfedezni, a mellette lévő szöveg lekopott már jórészt, így nem tudom elolvasni... Nem tudom, a CVC mond-e bármit is, nem néztem utána a márkának :)
2012. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén első lennék, szoktál vajat kenni a kenyér külső felére? Mert ha esetleg nem, lehet, hogy ez a probléma. A környezetemben nem hallottam még, hogy bárkinek ilyen problémája lenne, főleg ennyiszer egymás után, ezért gondolom, hogy talán a szendvicsek elkészítésénél lehet a bibi.
2012. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
19.21!! elárulnád milyen márkáju?
2012. febr. 28. 12:18
 8/11 A kérdező kommentje:
az elsőnek válaszolnám: n em szoktunk vajat rákenni kivülről soha nem hallottuk, hogy ugy kell de ha lessz ujj sütő ki fogom próbálni. Egyébként nincs adattáblája a sütőnek azon kellene lenni tipusszámnak....légyszi...köszi
2012. febr. 28. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Majd megnézem, jelenleg nem otthon vagyok. Első vagyok egyébként :)


Lehet, hogy ez a baj, mindenképp kenjetek kívülre vajat, margarint, sokkal finomabb is úgy (beleolvad a kenyérbe és megsül vele együtt), továbbá védi a teflonbevonatot is.

2012. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19.21-es vagyok

Moulinex (amd 243) már nem kapni ilyet..

Gondolom a régebben nem spóroltak annyira az anyaggal mint mostanában (csak az érdekesség kedvéért lemértem a 2 szendvicssütőlapot belőle és 727g)...egyébként szintén egy érdekesség:a régi agyonhasznált tefal serpenyőm jobb állapotba van ahhoz képest amit 1 éve vettünk.

Egyébként én soha nem vajazgattam kívülről a melegszendvicset.

2012. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!