Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétítő függöny ablakhoz...

Sötétítő függöny ablakhoz közeli sínre, selyemfüggöny szoba felé eső sínre? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fordítva, ablakhoz közel kell a sötétítőt.
2012. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyományosan a sötétítő volt az ablak felé, de mióta a sötétítő gyakran dekor célokat szolgál, fordítva teszik fel.
2012. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp a szoba felé eső sínre tedd a sötétítőt. A másik sorrend már régóta nem divat. Ezen kívül a sötétítőt húzogatod naponta ki meg be, tehát praktikusabb, ha az van kéznél.
2012. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért teszem az ablak felé, mert most télen a hideget is jobban fogja és a világosság sem jön annyira be, mint ha elől van, de ha valaki esztétikai okokból használja, akkor jobb ha belül van.
2012. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:
Ez egy kiváló alkalom arra, hogy bevágódj az anyósnál. Kérdezd meg őt, mint nélkülözhetetlen szakembert, hogy mi a teendő ügyben.
2012. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Végül is mivel hogy van redőny is ugy döntöttem hogy az ablak felé lesz a sötétítő(nem mindennap használom)és a szoba felé a selyemfüggöny(mert ezt napi szinten használom)talán így praktikusabb.
2012. jan. 10. 19:26
 7/7 anonim válasza:
Én a szüleimtől és a nagyszüleimtől úgy láttam, hogy a sötétítő van az ablak felöl, amit eltakar egy szép fehér függöny. Szóval szerintem esztétikailag mindenképp szebb, amikor a fehér függöny eltakarja a sötétítőt. Még nem láttam olyan sötétítőt (üzletben sem), amit csak azért tennék elöl, hogy gyönyörködjek benne :D
2018. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!