Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fa fürdőszobában? Mit ajánlaná...

Fa fürdőszobában? Mit ajánlanátok modern designhoz?

Figyelt kérdés
Modern stílusú fürdőt tervezek hasított kő falburkolattal és fa hatású gres járólappal.Viszont lenne egy kb 1nm es falfelület ahova természetes fa anyagot szeretnék tenni.Szeretném ha szép természetes hatása lenne és letisztult modern design.Viszont fogalmam sincs, milyen fát tegyünk ide, víz nem nagyon érné csak pára. Nyír fa esetleg?vagy valamilyen lambéria? vízszintesen szeretném feltenni és utánna lakkozni, színre festeni. Ja és valami olcsóbb megoldás érdekel, mert olvastam pár oldalt de ott horror áron vannak ezek, illetve gagyi hatást sem akarok elérni, akkor inkább nem teszek fel fát :) köszi

2011. dec. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából majdnem mindegy, milyen fát választasz, talán a keményfa célszerűbb, a lényeg az, hogy előtte nagyon alaposan itasd át lenolajjal. Így taszítani fogja a vizet, semmiképp nem szívja be és nem vetemedik meg.

Nekem nagy kedvencem pl. a dió, de esetedben inkább azt kellene nézni, mi illik a járólaphoz. Nyír is jó lehet, csak az olajat ne sajnáljátok. Illetve ha egy nagyobb teljesítményű páraelszívót raktok be, akkor majdnem mindegy, milyen fát használtok, mert nem lesz baja.

2011. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bambusz
2011. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen a abambuszt is néztem, az elég vizes típusú fa, úgyis terveztem bambuszt mint növényt betenni :) köszi az eddigi válaszokat
2011. dec. 18. 16:27
 4/7 A kérdező kommentje:
a járólaphoz sztem azért felesleges választani mert úgyis olyan lakkot választok ami ahhoz hasonlit :) esetleg abban tudtok segíteni honnan szerezzek 1nm kezelt fát?akár lécben
2011. dec. 18. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyírfa vagy Cser-Bükk.
2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, csak érdekelt, betudom-e linkelni egy másik poszthoz a képet
2012. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!