Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a fotel szerintetek milyen...

Ez a fotel szerintetek milyen minőségű? Kibír egy 100-110 kg os férfit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy több féle van és tudom,hogy egy jó minőségű fotel kibírja ezt a súlyt is(még többet is)csak hogy konkrétan ez ami az Auchan ban kapható az milyen minőségű?

aki esetleg látta már élőben annak mi a véleménye róla?

esetleg árat tudna mondani valaki?


[link]


[link]


köszönöm előre is.


2011. dec. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom milyen minőségű lehet, viszont egy 100-110 kg embert nem hiszem, hogy ez a fonott vesszős kivitelezésű rattan fotel kibírna hosszútávon. Nekem nagyon tetszik. Szép esztétikus látványt kölcsönöz a szobába. De én a 70 kg-sem mernék ilyen fotelbe beleülni. Abba már bele gondolni sem merek, hogy mi lenne ha a fiam szokásához híven hirtelen bele helyezné a hátsó fertályát.
2011. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj hogy ezt mondom,nem ellenkezni akarok,de tudom,hogy a jó minőségű az kibírja ezt a súlyt,sőt még többet is.a gond itt csak azzal van hogy azt nem tudom,hogy konkrétan ennek milyen a minősége.
2011. dec. 12. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát mikor 84kiló voltam is simán elbírt a kagylófotelom:)


100kilós exem is "feküdt" benne,sőt volt,hogy ketten szexeltünk rajta :D

Semmi baja nem lett...


A bambusz a legerősebb anyag:)

2011. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja annyi,hogy az enyém anno évekkel ezelőtt volt 19-25ezer forint kb...Szóval ha vmi akciósan 5-10ezerért árulják,akkor ne vedd meg szerintem.Inkább válassz drágábbat.Nekem nem pont olyan van,mint az auchanos képen,hanem az enyém nagyon sötétbarna színű és talán alacsonyabb az alsó tartórésze!
2011. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor erre csak az tudna válaszolni, aki már vásárolt az Auchan ban ilyent.

Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. Semmiképpen sem szerettelek volna a hozzászólásommal összezavarni.

2011. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

kedves válaszoló:nem zavartál össze. :)

2011. dec. 12. 14:11
 7/7 menta34 ***** válasza:
Az ilyen foteleknek az a baja, hogy bazi nagy és kényelmetlen :)
2011. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!