Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül egy kb.2x3...

Mennyibe kerül egy kb.2x3 m-es fürdőszoba felújítása?

Figyelt kérdés
Tavaszra tervezzük a fürdő felújítását: új csempe, járólap, kád. Kb. mennyibe kerül az anyag + a munkadíj?
2011. nov. 21. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
legalább 250-300e ft-tal számolj. ez persze függ attól is, hogy milyen minőségű anyagokat teszel bele. érdemes azért középkategóriás cuccokban gondolkodni, és nem feltétlenül az épp legaktuálisabb divatot követni.
2011. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
munkadíjjal sztem 500.000Ft körül lesz a vége
2011. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi két éve csináltattuk. A mi fürdőszobánk 1,4 x 2,3 m-es + mellette a wc 1,4 x 0,9 m, ami egy tégla építésű családi házban található.

Mindent cseréltettünk és ha már a burkolatok is lejöttek, alatta a 25 éves horganyzott vezetékeket is kicseréltettük ötrétegű csövekre.

Anyagokból a közepes árkategóriából válogattunk. A munkadíj számla nélkül volt.

Így volt a végösszeg 350-400eFt.

2011. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, hát a zsebünkbe kell nyúlni...

Még arra lennék kíváncsi, hogy a gázcsövek alatt levő csempét hogyan verik le és tesznek oda újat? Vagy érdemes ismét becsöveztetni a fürdőt?

2011. nov. 21. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
A gázcsövek alá nem nagy kunszt benyúlni. Ami macerás, az az, ha a vízvezetéket kell cserélni, mert akkor falat kell vésni. A kinn futó gázvezeték akármikor cserélhető.
2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi is most csináltattuk, a bútort használtan vettük, pedig nem akartunk olyat, de mégis az lett, mert elképesztő ajánlatot kaptunk, 20e Ft-ért 3 részes modernül kinéző bútorokat+ 1 mosdókagylót ami 2xese a normálnak, nem is értem h adhatták ilyen olcsót, a csempe az asszem 50000 volt, kád pedig a régi. A munkadíj számla nélkül volt 40e.
2011. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ha áll még a kérdés, most csináltattunk fürdőt wc-t

teljesen új minden, csövekkel együtt 181000-ret kértek el, csapok, wc, anyag, minden, bútor nélkül, az plusszba 70000 volt


ja és minden középkategóriás

2012. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még pár kérdésem lenne: Mennyi ideig tart a felfordulás, és mekkora kosszal jár? (van egy kicsi gyermekem, addig talán érdemes lenne a mamához költözni...)

Teljesen újjá szeretnénk varázsolni a fürdőt: új wc, kád, mosdó, burkolat, és hát a csövezés. Most az összes rézcső( fűtés + víz) kívül megy, mekkora munka bevésni a falba ezeket?

Valamint ha a jelenlegi WC-nk alsó lefolyású, azt ki lehet cserélni hátsó lefolyásúra (vagyis a falra szeretnénk tetetni)?

Szóval, nő létemre van mit kérdeznem, szívesen várom a hasznos válaszokat, köszönöm előre is!

2012. febr. 24. 14:57
 9/10 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok

2 hét volt, háááát, a kosz az elég nagy volt mert a fal vésésével hatalmas por jár, hát így az ajtókon így teljesen látványos volt a por, meg bútorokon mindenen

2012. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de amúgy ezt mind meg lehet kérdezni 1 szerelőtől, akár melyik elmondja, és még árat is mond, meg ilyenek, ők mindent tudnak:D, amúgy szerintem meg lehet oldani a wc-t és a csöveket, csak nagy meló sztem.
2012. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!