Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? Sok sok választ várok!

Figyelt kérdés

Új szobám lesz, elég nagy, és fényes! Új bútort kapok, és én rendezhetem be, de nem tudom h milyen színű legyen!

Ilyen színű bútorok lesznek benne: [link]

(A fekete-barnára gondolok!)

+ szeretnék ilyen színű bútorok mellé fűzöld dolgokat...pl növény, aminek nincs sok(v egyáltalán) virága...zöld kaspók a virágoknak, nem túl nagy zöld szőnyeg, zöld párna a barnás feketés kanapéhoz, egy zöld kép (ami 3 részes :D )és még pár zöld mütyür, de azért nem lesz vele tele a szoba!

A kérdés, h milyen színű legyen a szobám? Zöld nem lehet, mert egy pár tárgy már zöld benne. Én Világos barnásra gondoltam, nagyon halvány színre, a csoki és a barack szín halvány keverékére... Ez jó?


2011. nov. 12. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaníliasárga
2011. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az nagyon erős szín ehhez, olyan most a szobám...
2011. nov. 13. 09:21
 3/5 anonim válasza:
nekünk ilyen világos narancssárga szerű... megy a barnás és a világos bútorokhoz
2011. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bézs, karamell szín nyerő párosítás a sötét bútorokkal és a zöld kiegészítőkkel. ettől olyan természetes lesz az összhatás. nekünk a nappalink Platinum bodza színű és imádom. Összhatásában hasonló az elrendezésünk, csak zöld kiegészítők helyett nálunk a narancs a domináns. sok sikert jó festést!
2011. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chiky ***** válasza:

Szerintem a karamell vagy sárgás szín nagyon jó összhangot adhat a szobának. Ezen az oldalon egy festő szakember ad tanácsokat a színekről, az árnyalatokról stb. érdemes megnézni hátha találsz vmi használható tanácsot:

[link]

2011. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!