Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy oldjam meg?

Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék posztereket kirakni a szobámba, de anyukám hallani se akar róla, hogy a falamra rakjak ki képeket. Gondoltam arram hogy vennék parafatáblát és arra raknám ki, de az nem elég nagy és eléggé elcsúnyítaná az összképet. Valamilyen öteletek, hogy mivel tudnám megoldani, anélkül, hogy roncsolodna a falam?
2011. nov. 4. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Gombostűvel tedd fel. Az nagyon pici lyukat csinál.
2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyurmaragasztó,szinte bármire fölragad és bárhonnét leszedhető.Bármelyik papírboltban lehet kapni.


[link]

2011. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pontosan így jártam én is :D

Én a szekrényemre ragasztottam régen a posztereket.

Ma már azt csinálom, hogy CD-kre ragasztok fényképeket. Teljesen egyedi, és ezt mind a szekrényemre:)

[link]

itt van egy kép róla:)

most már masnik is vannak rajta..:)

remélem tudtam ötletet adni:)

2011. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uhhh ez nagyon tetszik :) de nekem még a szekrényemre se engedik (Y) ma felhoztam a témát, minden lehetőséget megpróbáltam, annyit engedet,t hogy bekereteztetni egy posztert, de arra nem fogok pénzt költeni :D
2011. nov. 4. 21:58
 5/5 anonim válasza:

Orulok:)

Hmm..es ha megprobalod ugy, hogy a ragasztot le lehet szedni es nem hagy nyomot?:)

Szerintem ez eleg pozitiv :D

(a szekrenyes csaj voltam:D)

2011. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!