Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a falad és a...

Milyen színű a falad és a radiátorod?

Figyelt kérdés
Csak akkor válaszolj, ha egyik sem fehér :)
2011. okt. 12. 17:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
A falam fehér, a radiátorom pedig fehér.
2011. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fal minden helységben más. Fehér csak a wc-ben, fürdőben és a spájzban. Konyha: sárga festett, előszoba: halvány rózsaszínes tapéta, szoba: lila festett, 2. szoba: narancssárára festett fűrészporos szerű tapéta, 3. szoba szintén ilyen halvány lilás rózsaszínes mintás tapéta.

Ja, a padlásfeljáró, a pince és a garázs is fehér.

A radiátorok mind fehérek. Szerintem elég hülyén nézne ki más színben. Meg az ember úgyis gyakrabban változtatja a fal színét, mint cseréli ki a radiátorokat.

2011. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
fal: barack. radiátor: hát, olyan sárgás.
2011. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
radiátor mindenhol fehér...a nappali tejes kávé (3 fala egy pedig két árnyalattal sötétebb) az egyik szoba homok, a másik szürkés, az ebédlő és a folyosó zöld, a konyha világos sárga nem az a rikító...
2011. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mégis milyen színű legyen a radiátor? piros? persze, van olyan is, de sztem marha ocsmány.

nekem fehér, a falaim pedig narancs, citrom, limezöld, tejeskv színűek. persze helyiségenként különböző, nem egy szobában zsúfoltam össze :P

2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fal zöld, radiátor fehér
2011. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nálam narancssárga a fal, és citromsárgára szeretném festeni a radiátort. :)
2011. okt. 12. 21:39
 8/11 anonim válasza:
falam barack, radiátor barnás bronz :D
2011. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Winyo válasza:
Én is meg voltam őrülve a színes radiátorért. Az egyik kisszoba Platinum napraforgó színű, a radiátor meg halványabb, de citromsárga. sajnos a várakozásainkon alul teljesített az összhang, a többi helységben már maradtam a klasszikus fehér radiátoroknál...
2011. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Chiky ***** válasza:
Szia, ha még kíváncsi vagy a válaszokra. A falam Policolor sárgadinnye, a radiátor citromsárga, nekem tetszik a végeredmény, csak ajánlani tudom.
2011. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!