Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kb mennyibe kerül ha padlásszo...

Kb mennyibe kerül ha padlásszobát szeretnénk csináltatni?

Figyelt kérdés
ugyanis van egy padlás de azt szeretnénk megcsináltatni szobának ezért kérdem hogy kb mennyibe kerül. illetve od aakkor kell ugye lépcsőt is csinálni. meg ez hogy működik. biztos nagyon sok mindent kell csinálni rajta. aki tudja hogy ilyenkor miket csinálnak (pl.festés, parketta, vezetékek stb.. az írja meg legyen szíves hogy hogyan működik. illetve szeretném ha adnátok ötleteket is. illetve képet vagy erről kapcsolatban hol tudok a neten nézni. köszönöm mindenkinek ak isegít ebben .számomra ez nagyon fontos csak a segítségetekkel jobbna megy. köszönöm mégegyszer
2011. aug. 6. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal kezd, hogy árajánlatot kérsz több kőművestől, villanyszerelőtől, festőtől. Ha van ismerős olcsóbb, vagy ha ti csináljátok meg, amit tudtok. Ja és csak olyantól, akinek ismered a munkáját is. Én úgy gondolom, hogy caki-pakli körülbelül 300-400 ezer.
2011. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak????????? én 1-2 millióra számítottam.

jah és azt nem mondtam de az egész tetőt is ki kell cserélni mivel már az is nagyon rossz állapotban van. 1949-ben lett építve a ház és azóta senki sem csináltatta még a tetőt.

ezért kérdeztem hogy ha a tetőt is cserélni kell akkor azért többe kerül mint 300-400 ezer. de 1 millióból biztosan kijön?! úgy kb?

esetleg azt még megtudnád mondani hogy a padlásszobában miket kell csináltatni ha semmi sincsen. ez hogyan működik mivel én nem tudom és ezért érdeklődöm hogy ezután tudjuk csináltatni.

köszönöm

2011. aug. 8. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello nah hát én lakberendező vagyok.A szobák nem nagy drágaságok vagy is hát a szobákat berendezni kb.500 000 ft ez már elég jó minőségű.Rakok egypár képet: [link] na a padlo az lehet használt csak le kell csiszolni és lakkozni ezt a párod vagy apukád .... is meg tudja csinálni.A színek egyszerűek és nem is drágák de azért ajánlom a frissen kikevert színeket mert a zackós vagy milyen festékek amik már 1 éve ott állnak az üzletbe azok csomósak.Lámpák egyszerű kis lámpák nem nagy drágaság.A könyves polc nagyon barátságos és melegebbé teszi a helyet a kanapé és a szőnyeg lehet egy kicsit bososabb az ára de megengethető a párnák fontosak :-).


[link]

Na ez a háló a padló szintén mint az előbbinél újjítsátok fel mivel ez nem a fő háló ezért nem igényel bútort esetleg komódokat az ágy egyszerű,a fal fehér a legolcsóbb az egyik falra lehettenni köveket egy kicsit drága de több helyet is érdéklődjetek,a bőröndök szép kiegészítő elemek ezt régiségboltban vagy a nagyidtól is beszerezheted akár ezt a szobát vendég szobának is kilehet használni


[link]


[link]

fürdő fehér-bordó kis helyen is elfér egy kád, WC ,mosdó ez igazán csak arra kell ha vendégek jönnek :-)


[link]


vesztek fa elemeket és össze rakjátok ,rendkívül praktikus.

2011. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az egész tetőt ki kell cserélni az legalább 2 millió forint. A tető elég drága. Egyébként én csak a kialakításra mondtam a pár százezert, a berendezésre nem. Szerintem ne indulj neki, ha nincs legalább 2-2,5 milliód.
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen tudom hogy addig nem tudok neki állni majd ha lesz annyi pénzem. sőt ezen kívűl majd a lakás többi részét is teljesen fel kell újítani.
2011. aug. 9. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!