Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » ~20nm szoba - Hol, mit,...

~20nm szoba - Hol, mit, mennyiért?

Figyelt kérdés

Lakószoba, és valami nem IKAE-s bútor. Normális és lehetőleg tartós bútor.


5x4m fehérre festve, cseresznye színű laminált padló. Egyik falán nagy ablak, redőnnyel, szembe vele egy szárnyas ajtó.


Ötletek?


20/F


Apa fizeti ezért ne legyen túl drága!


2011. júl. 15. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Áthidalós kőris vagy fenyő vagy bükk színű szekrénysor, benne ágyneműtartós kihúzható kanapé. Ablak melletti sarokba sarok számítógépasztal, mellé komód, rá tévé. Vajszínű szőnyeg, kis dohányzóasztallal + két puff.Ha van felétek World bútor üzlet ott nézzetek körül.
2011. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik üzletben kérj "Stella" elemes bútorcsaládról egy (fénymásolt) katalógust árjegyzékkel együtt. Azokból tudsz olyan elemeket összeválogatni, amelyek tetszenek is, és szerintem az áruk is elfogadhatóak. Másrészt, ha később valamit még szeretnél, lehet pótrendelést bármikor leadni. Én cseresznye színből rendeltem, szerintem ez neked is jó lenne.
2011. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én cseresznye lebegőpolcokat tennék az egyik oldalra a könyveknek, hogy harmonizáljon a padlóval. Akár az ajtó környékét végigraknám egy mintában. Másik oldalra egy szekrénysor, itt a fehérre voksolok.

Ha oldalfalra került a szekrény, akkor a másik oldalon az ajtó melletti sarokba kerülhetne egy sarokülő, amit ki lehet nyitni ágynak. Az ablakhoz pedig íróasztal.

A függöny, szőnyeg(ek), kanapé, és ha van, akkor a székpárna színét érdemes összehangolni.

2011. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétajtós szekrény, fiókos komód, könyvespolc, francia ágy, sarok íróasztal-számítógép asztal kombináció. Sötét vagy közép barna dekor. Főnök bőrfotel vagy ha van rá pénz magas támlás irodai karfás karosszék.

Nagy fiatalos szőnyeg ha teleki rá.

És én csak sötétítő függönyt raknék.

2011. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy: Miért olyan népszerű a szekrénysor?


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__1993062

2011. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor javaslom az RS-t. Minőségi bútorok vannak, akciókor nagyon olcsó, de szerintem egyébként is megfizethető! Sajnos a honlapon csak az akciós árak vannak fent, így érdemes rászánni egy délutánt és bemenni körülnézni.

Másrészről, mire van szükséged? Ágy, szekrény, polcos megoldás nyilván. Én kinyitható kanapéra szavaznék, a franciaágy sok teret venne el. Mivel a fal fehér, nagyjából bármilyen színben gondolkodhatsz, de a padló miatt pasztell árnyalatokat nézz, ne élénket.

Én szekrénysort sem vennék, az is nagy helyet foglal. Nekem van egy óriás kétajtós szekrényem, van benne polcos és akasztós rész is, alul meg két fiók és lány létemre elférek benne :D (106*190*60 cm a szekrény). Emellett van egy ötpolcos állványom a Jysk-ből, egy tízes volt, azon vannak a könyvek meg a mütyürök. A szekrények, polcok viszont vagy cseresznyeszínűek, vagy fehérek legyenek.

Textíliával sem zsúfolnám túl, függöny meg max egy szőnyeg, ami az ággyal harmonizáljon.

2011. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!