Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vásároljak?

Milyen matracot vásároljak?

Figyelt kérdés

24éves vagyok, lány sajnos túlsúlyos 70kg körül.

milyen matracot ajánlatok?

jobban szeretem a keményebb típusú matracot, de valamennyire rugalmas...egyenlőre rugós van (ez járt alapból az ágyhoz) eddig nagyon kényelmes volt, de sajnos 3éve van még és olcsó matrac lévén kezd már elhasználódni. futon ágyról van szó amúgy.

viszonylag olcsó megoldást keresek.


2011. júl. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kemény matracot vennék, rugó nélkülit, azokon egészségesebb feküdni. Nekem kókuszos matracom van, elég kényelmes. Sajnos árat nem tudok.
2011. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dormeót, ha igazán jót akarsz aludni benne.
2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MatracGuru ***** válasza:

Sziasztok mindenkinek!


Ca. 10 éve ezzel foglalkozom. Ha valaki túl sokat költ reklámra, sok a köret, csillivilli a prosi, sok az ismeretlen és értelmetlen szó -akkor biztos lehetsz benne, hogy drágán fogsz vásárolni.


Ilyen lehetne pl. a D*rme* is. Valakinek ki kell fizetnie Csisztu Zsuzsát, meg a többi marketing-slepp bérét is...


A nap végén mindent a Vásárló fizet ki a termék árában.


Üdvözlettel:


Pálinkás László

MatracGuru

2011. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!