Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Világos fa szinü padlohoz és...

Világos fa szinü padlohoz és plafonhoz milyen szinü fal illetve bútor illene?

Figyelt kérdés
A padlo laminált és nagyon világos,a plafon szintén világos lambéria.Illetve van egy faliszekrény,ami olyan mint a lambéria.Ehhez ti milyen szineket használnátok a szobában.21/l
2011. jún. 24. 14:37
 1/6 anonim válasza:
Vanília fal, mogyoró színű szőnyeg. Kanapé alapszíne is mogyoró, vanília és terrakotta színekkel kombinálva. A fa jellegű bútorzat pedig antik cseresznye és vanília. Végezetül egy ehhez a színvilághoz illő függöny (terrakotta, vanília, mogyoró).
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jah, és a narancsos árnyalatokból is szuper összeállítást lehet alkotni. Jó lakberendezést!
2011. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

A vaniliára én is gondoltam csak kicsit félek,hogy tul világos lenne töle a szoba,de talán a mogyoro és terakotta szinü textilek,kiegészitök egyensulyba hozznák.

Keresek neten ilyen képeket és talán ez lesz a megvalositando.

A narancssárga is nagyon tetszik,most barackszinüek a falak és nem mutat jól,de lehet egy élénkebb kész szin szépet mutatna.


Huh,hát bizonytalan vagyok nagyon :(


Várom még az ötleteket,esetleg linkeket,képeket...

2011. jún. 24. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Legelsőre sötét lila jutott eszembe! Elég, ha csak az egyik fal van lefestve a többi meg fehér, nagyon hangulatos tud lenni. :)

Sötét színt, akkor érdemes használni, ha jó megvilágítású, világos a szoba.

Haználhatsz több színt is, amik harmonizálnak 1mással.

Tekints be egy barkácsboltba és nézegesd a színspalettákat. Rengeteg 5letet adnak és lehet megtetszik olyan szín, amire ddig nem is gondoltál :D

2011. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy a dulux.hu-n fent van a színskála. Én is onnan nézelődöm :D

Amúgy az egész szobánál, azt is vedd figyelembe, hogy mire használod. pl: megnyugtasson, vagy energiát adjon.

[link] ezt az oldalt csak azért mutatom, mert sok szép minimál bútor van a honlapjukon, csak méreg drágák :( :D

Ha van a közeletekben ikea akkor oda érdemes benézni, mert elérhető(bb)ek az árak és komplett szobák vannak berendezve több stílusban.

2011. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A linkelt oldalt megnéztem,valoban elképesztö és egyedi dolgok vannak fenn csak az áruk ....,de ötlet adonak tökéletes.

Egy ideje a dulux oldalát bujom a megfelelö szin(ek) kiválasztásáért.

Különben a szoba funkcioját illetve -vegyes.Mivel nappali,háloszoba,tanuloszoba is egyben.

Most valami olyanon gondolkodom hogy az ágy mögötti fal valamilyen sötétebb, élénkebb szin lesz,a többo világos.

Igy ha az ágybol látjuk a szobát megnyugtato hatást keltenek a világos szinek ,de a tanulo-dolgozo sarokbol az élénkebb szinü fal energiát ado lesz.

Még egy kérdésem lenne igy utolag :)Emlitettem hogy van egy beépitett szekrény a szobában az ajtaja olyan mint a lambéria ennek a falait is szeretném befesteni,hogy harmonizáljon a szobával.Gondoltam olyan lenne mint az ágy mögötti élénkebb fal.Vélemény?

Én most a vanilia-mogyoró illetve vanilia-cseresznye szinekkel gondolkozok,de még keresgélek az igazi után :)

2011. jún. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!