Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek megvalósítható?

Czövek Béla kérdése:

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Üdv.

Bekrepált a franciaágyunk. Rugótörés, kifekvés, stb.

Újat venni nincs pénzünk.

Van viszont egy 2 személyes felfújhatós INTEX matracunk.

Arra gondoltam, hogy az ágy rugós része helyére be lehet-e tenni és ott felfújni?

Tehát: Kárpit kibont, rugósrész kivesz, szúró, vágó maradékoktól kipucol, pléd leterít a biztonság kevéért, INTEX betesz, hevederekkel rögzít, kárpit vissza, felfúj.

A szükség nagy úr...


2011. jún. 13. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha befér az intex matrac a rugók helyére, és persze a rugók ilyen egyszerűen eltávolíthatók akkor meg lehet valós1tani :D
2011. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés. Hát még ami nem is puding!

Egyébként én kb. 2 éve vettem (majdnem hasonló okok miatt) kárpitozott bútorok készítőjétől szivacsot (2,30 fm hosszú, 2,0 fm széles, 5,0 cm vastag) leértékeltet kb. 2000 Ft-ért. Azért volt leértékelve, mert néhány kb. 2-3 cm átmérőjü lyukak voltak benne, itt-ott elszórtan. (Gyári hiba) Nem bontottam szét a fekhelyemet, csak rátettem a meglevő kárpitnak a tetejére, előtte belehúztam egy körbe-gumírozott lepedőbe. Nekem bevált.

2011. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a felfújhatós hosszú távon nagyon kényelmetléen,tönkreteszi a derekadat.Inkább tényleg gondolkodj más megoldáson.
2011. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, igazából rendes matracban gondolkodom, csak nincs rá pénz, főleg 3 gyerek mellett. Tehát szükség megoldás.

A gond csak az, hogy kb. 20 cm-el szélesebb, és kb. 5-6 cm-el hosszabb, mint a franciaágy matraca. Na de, ha úgy működne, mint a gumibelső egy bicikliben...

2011. jún. 13. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
hmmm vatera? ajánlom, hogy nézz szét, mert ez nem tűnik túl jó megoldásnak, még ideiglenesen sem.
2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálok keresni ingyen vagy nagyon olcsó ágyakat.

[link]

2011. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!