Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan "töltsem ki" a szobám?

Hogyan "töltsem ki" a szobám?

Figyelt kérdés
Most csináljuk meg a szobámat. Elég nagy szoba, de nincs sok bútorom. Hogy tudnám berendezni úgy, hogy ne tűnjön üresnek. (Kellene egy kissebb tér a szobába hogy tudjak hol gyakorolni [tánc.])
2011. máj. 21. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
kis üvegasztal, puffok, babzsákfotelek, szőnyegek, állólámpák, virágok, tárolódobozok.. :D
2011. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó ötlet. :D köszi :D
2011. máj. 22. 09:38
 3/6 anonim válasza:
100%

Táncgyakorláshoz kell a tér, a levegő!

Egyébként kritizálna valaki azért,hogy miért csak ennyi a cucc,meg neki nem tetszik? Kívül még tágasabb! :-)))

Olyan bútort,miegyebet akkor se tegyél a szobába,ha esetleg nagyzási hóbortban szenvednél,inkább olyat,amit tényleg használsz,,amit magadnak meg tudsz magyarázni,miért is jó,ha az ott van! Ha valami egy héten 168 órán keresztül csak azért van ott,hogy legyen mibe elbotlani,legyen mit megkerülnöd és másoknak megfeleljen,amit lát,vagy azért,hogy"ki legyen töltve"a szoba, az felesleges.

Nem munkafüzet az!

Díszítsed a falat valami neked tetsző falvédővel,képpel! Lehet polcon pár gizgazod,virágod,ha tűrsz olyasmit.Ügyes elrendezés esetén még a könyveid (már ha vannak) is szolgálhatnak "dekorációként".

Tedd egyedivé a szobádat és őrizd meg a funkcióját!

Net?Állólámpa? Polc? TV? Szekrény? Asztal,szék?Valmi egyéni kütyü?

A te egyéniséged, kényelmed,otthonosságra való törekvésed,a tisztaság, és a ráció legyen az,ami ki-és betölti a szobát ,nem a kínai piac,meg az ikea drága,de a kultúránkhoz nem illő, igénytelen szabványszemete!Nem baj,ha nem egyetlen napon tudod összehordani mindazt,ami SZÜKSÉGLETEIDNEK és a jóízlésnek megfelel, más ,igényesebb vevő is inkább kivár,míg rátalál a VALÓBAN szükségesre, a neki tetszőre.

Ha anyagilag nicsen úgy eleresztve,akkor tovább keres,mert viszonylag "jó áron" is beszerezhető sok "kellék",ami még nem a gagyi.

És mindenek fölött ne az értelmetlen túlzsúfoltság, levegőtlenség, nyomasztó raktárstílus legyen követendő!

Ne te legyél a szobádért,a szoba "legyen érted"...ugye,ÉRTED???

Arra ügyelj,hogy a lakója jól érezze magát benne és akár kevés

bútorral is "kitölthető",számodra kedves menedékeddé tehető a szoba!

OLYANNÁ, AMILYENBEN TE JÓL ÉRZED MAGADAT!

(És OLYANNÁ,AMIBEN TE ÉRZED JÓL MAGADAT!)

Sok sikert.Ügyes legyél,mert nem mindegy,milyen lesz a"kuckód"!

2011. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Előző vagyok: Bocsi a kimaradott betű miatt!

Legyen szép a napod!

2011. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

A falra poszterek, faliújságok.

Egy baldachin borzasztóan kitölti a helyet.

Nekem van bordásfalam, rajta szépen összeállított ruhaszettekkel, és hatalams plüssökkel

Tehetsz szerintem is babzsákfotelt, azt könnyen odébb lehet pakolni. esetleg kialakívthatnál egy táncos sarkot, jó minőségű, nehezen törő tükörrel (óvatodan a tükörrel, optikailag nagítja a teret véleményem szerint) esetleg valami szép padlóval, és oda egy jó kis hangcuccot.

Falra táncos képeket, akasztókat, amire nyakláncok, sálak mehetnek

Egy kis asztalka a szoba közepére.

Esetleg ülj be az Ikeába.. nem tudom mi a neve de van egy olyan részleg a pénztár mellett ahova az ilyen kiállítási darabokat, hibás dabarokat hozzák. Ott ihletet kaphatsz és olcsón vehetsz dolgokat. Egy ismerősünk egész lakást rendezett be ezzel a módszerrel :D

2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek :D Nagyon tetszik az új szobám. Végülis nem vettem semmi újat, csak pár vázát, párnát + ilyen apróságokat. :D (bocsi hogy ilyen későn irtam vissza csak elfoglalt voltam :D)
2011. jún. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!